Przedmioty ułatwiające zorganizowanie biura w domu

Jeśli jesteście freelancerami, pracujecie w domu lub dużo czasu spędzacie przy biurku na nauce, zapewne wiecie, że po kilku godzinach bolą Was plecy, nogi, trudno znaleźć właściwą pozycję, w której będzie Wam wygodnie. Ja uwielbiam pracować, trzymając laptopa na kolanach, a nogi na poduszce znajdującej się na stole. Niestety, po napisaniu kilku tekstów, gdy muszę wstać, z trudem przychodzi mi zgięcie kolan, a nogi cierpną. Jakiś czas temu odkryłam niewielki mebel, który działa prawdziwe cuda.

Hamak na nogi

Przedmioty ułatwiające zorganizowanie biura w domuZapewne większość z Was widziała popularny hamak na nogi, który zawieszamy pod biurkiem. Niestety, jego jakość jest marna. Metalowe zaczepy bardzo szybko się wyginały, a hamak po prostu spadał. Trzeba mieć także odpowiedniej długości biurko – w przeciwnym razie nogi będą albo za wysoko, albo za nisko, więc nie dopasujemy idealnej pozycji do pracy.

Stojący hamak na nogi jest idealnym rozwiązaniem. Znajdziecie go na https://ergosmile.pl/. Przede wszystkim nogi można trzymać na hamaku – jego wysokość jest dowolnie regulowana – lub na dolnym blacie z płyty, który umożliwia bujanie bez uciskania.

Hamaki na nogi nie są robione “taśmowo”, producenci dopieszczają ręcznie każdy szczegół, a drewniane części są malowane olejem lnianym, dzięki czemu pięknie pachną, nabierają niepowtarzalnego wyglądu, chroniąc drewno przed rozwojem grzybów, a jednocześnie umożliwiając mu swobodne oddychanie. To ekologiczne i bardzo praktyczne rozwiązanie, które doceni każdy, kto ma siedzącą pracę.

Montaż i regulacja

hamak na nogiHamak jest bardzo prosty w montażu. By złożyć całość, wystarczy przykręcić 6 śrub przy pomocy klucza, który znajduje się w zestawie. Mamy możliwość regulacji sznurka, dzięki czemu dopasujemy wysokość dolnej i górnej części hamaka do swoich potrzeb.

Górna część hamaka pozwala na wyciągnięcie nóg jak na prawdziwym hamaku, co wpływa na ich odciążenie. To szczególnie ważne dla osób, które mają problem z żylakami, obrzękami, borykają się z kłopotami pourazowymi czy ociężałymi nogami. Nogi znajdują się wyżej, dlatego wspomagany jest obieg krwi w żyłach. Jeśli położysz nogi na dolnym blacie, bujając nimi, zapobiegniesz zakrzepom czy opuchliznom, wspomożesz działanie stawów, mięśni, a jednocześnie się zrelaksujesz i zmniejszysz stres.

Sznurki hamaka wykonane są z bawełnianej przędzy, są pochodzenia organicznego. Otwory na liny mają nie tylko walory estetyczne, ale także ograniczają przesuwanie się sznurka podczas korzystania. Hamak nie przesuwa się dzięki zastosowaniu antypoślizgowej pianki.

Podstawka pod laptopa

podstawka pod laptopaErgoSmile oferuje także ekologiczne podstawki na laptopa wykonane z drewna zabezpieczonego olejem lnianym. Dla copywriterów to idealne rozwiązanie. Komputer jest w idealnej pozycji, nie trzeba patrzeć nisko – ekran jest na wysokości oczu. Jednocześnie części można przechowywać w dowolnym miejscu – nie zajmują wiele przestrzeni i łatwo je przenosić. Laptop nie przesuwa się, dzięki antypoślizgowej piance.

 

Leave A Reply

Navigate