Zapachy kobiece, wyraziste i ponadczasowe od Versace

Jedną z najbardziej rozpoznawalnych marek na rynku perfum jest Versace. Tak jak wiele konkurencyjnych firm perfumeryjnych, także Versace swe początki zawdzięcza modzie. Dom mody założony w 1978 roku w Mediolanie od początku proponował kreacje nie tylko eleganckie i wytworne, ale też z pokaźną dawką indywidualizmu. Możliwość wyrażania siebie poprzez ubiór stał się inspiracją dla kolejnych projektantów pracujących dla Versace. Również dla działu zajmującego się komponowaniem zapachów dla kobiet i mężczyzn.

Kobiecość w wielu odsłonach

Tak jak zmieniają się kolejne kolekcje domu mody założonego przez Gianniego Versace, tak i ewolucji ulegają linie zapachowe. Jednak w każdej kolejnej propozycji można odnaleźć wspólne mianowniki. Jednym z nich jest dbałość o detale, widoczna między innymi na starannie stylizowanych flakonach. Kolejnym jest dopasowanie do potrzeb współczesnych użytkowniczek. Kobiet niezależnych, eleganckich i niekiedy z romantyczną duszą. Damskie zapachy Versace mają intrygować z klasą, bez względu na to, czy wybierze się zwiewną wodę toaletową o kwiatowym aromacie, czy mocne perfumy o zapachu piżma, drzewa sandałowego i pieprzu.

Różnorodność kompozycji sprawia, że każda kobieta i dziewczyna znajdzie dla siebie zapach pasujący na co dzień bądź na specjalne okazje.

Versace Bright Cristal

Zaprezentowany w 2006 roku zapach do dziś stanowi inspirację dla konkurencji z Wielkiej Brytanii, Włoch, Francji czy Japonii. Wytworne perfumy zostały stworzone z myślą o niezależnych i pewnych siebie kobietach, które jednocześnie potrafią być delikatne i subtelne. Owocowo-kwiatowa nuta (magnolia, piwonia, cytryna, kwiat lotosu) świetnie łączy się ze stosunkowo niewielkim dodatkiem piżma i bursztynu. Zapach jest na tyle elegancki, że z powodzeniem sprawdza się podczas oficjalnych spotkań, jak również na tyle lekki, że pasuje do zwiewnej wiosennej kreacji.

Versace Crystal Noir

Zdecydowanie wieczorową propozycją w gamie marki są perfumy Crystal Noir. Do dziś, kilkanaście lat po premierze mającej miejsce w 2004 roku, stanowią motor napędowy marki. Szykowna i wyrazista nuta to połączenie nut orientu i kwiatów. Niemal z każdą minutą aromat przeobraża się w coś nowego, tworząc spójną kompozycję. Kwiat pomarańczy, wiśnie, piwonia, jaśmin, kokos, drzewo sandałowe, ambra, piżmo, imbir, pieprz i kardamon tworzą doskonałą kompozycję. Atutem jest także gustowny flakonik z ciemnego grubego szkła, przypominający klejnot.

Z duchem czasu

W bieżącej gamie Versace można znaleźć damskie i męskie kompozycje zapachowe skierowane do eleganckich kobiet i mężczyzn oraz wody toaletowe czy perfumy stworzone z myślą o osobach stroniących od konwenansów. Zapachy dla niezależnych i niepokornych duchów. To ogromny atut i jednocześnie wskazówka, kiedy szuka się wysokiej klasy prezentu.

Sprawdź ofertę sklepu perfumy.pl: https://perfumy.pl/firm-pol-7-Versace.html

Leave A Reply

Navigate