Wzory tatuaży – gdzie szukać inspiracji?

Znajomi często pytają mnie gdzie szukam inspiracji do kolejnych tatuaży. Postanowiłam się z Wami podzielić listą miejsc, gdzie znajdziecie wzory tatuaży, dawkę konkretnej wiedzy o nich, a przy okazji inspirujące zdjęcia ?.wzory tatuaży

Ułożyłam je w kolejności zaczynając od tych, które odwiedzam najczęściej.

#1 Wzory tatuaży: weheartit.com

wzory tatuażyweheartit to kopalnia inspiracji – nie tylko tatuażowych. To miejsce, gdzie możecie zapisywać, organizować i udostępniać obrazy, które Wam się podobają. Dostępne jest również w formie aplikacji na Androida czy iOS. Po wpisaniu w wyszukiwarkę hasła tattoos macie ponad 20k stron do przeglądnięcia, więc jest się czym inspirować ?.

#2 Wzory tatuaży: Pinterest

wzory tatuaży

Zapewne większość z Was kojarzy Pinteresta, dostępnego również w formie aplikacji. Podobnie jak weheartit, jest to serwis społecznościowy, na którym kolekcjonujemy treści. To zbiór tablic, gdzie znajdziemy zdjęcia, a każde ze zdjęć jest linkiem do jakiejś strony. Na swojej tablicy możemy przypinać dowolnie wybrane zdjęcia – piny, posegregować je tematycznie. Poprzez “piny” możemy przechodzić do stron, z których pochodzą i odnajdywać inne, podobne. Na Pintereście znajdziemy także ciekawe artykuły, pomysły na DIY czy właśnie pomysły na tatuaż. Jeśli ktoś jeszcze nie kojarzy tego serwisu – koniecznie powinien nadrobić zaległości.

#3 Wzory tatuaży: Hannah Pixie Snowdon

wzory tatuaży

Z Instagramem Hannah staram się być na bieżąco. To moja inspiracja, nie tylko jeśli chodzi o tatuaże. Hannah jest tatuażystką we własnym studiu Black Stabbath, a w sztuce inspiruje się głównie buddyzmem, chrześcijaństwem, hinduizmem. Na jej insta znajdziecie nie tylko genialne wzory tatuaży, ale i inspirujące fragmenty książek, wypowiedzi, przepiękne krajobrazy z podróży.

#4 Wzory tatuaży: dziary.com

wzory tatuaży

Chyba najpopularniejsza strona o tatuażach – dziary.com to miejsce, gdzie nie tylko znajdziecie pomysły na tatuaż, ale także artykuły na rozmaite tematy dotyczące zarówno wzorów, przebiegu procesu tatuowania, aktualnej mody, konwentów czy usuwania tatuaży.

Pamiętajcie, by ślepo nie odwzorowywać tego, co znajdziecie w Internecie. Tatuaż to przecież cząstka Was ?. Inspirujące mogą być również teksty Waszych ulubionych piosenek, wierszy, filmy czy własne przeżycia, wspomnienia.

Leave A Reply

Navigate