Wakacje nad morzem: letnia stylizacja

Letnia stylizacja

Właśnie wróciłam z wakacji nad morzem. Od kilku miesięcy planowałam cel podróży, bo zarówno ani ja, ani mój chłopak, nie lubimy zatłoczonych miejsc. Niezatłoczona plaża nad Bałtykiem w sezonie? To w ogóle możliwe? Okazuje się, że tak. Znalazłam niewielką miejscowość położoną ok. 15 km od Władysławowa – Karwię, a właściwie Karwieńskie Błoto I. Wchodziliśmy jednym z wejść, przechodziliśmy ok. 1 km brzegiem morza i cieszyliśmy się praktycznie pustą plażą. Może obok nas znalazły się 2 rozbite parawany, to wszystko. Decydując się na wakacje w tak niewielkiej miejscowości, trzeba liczyć się z tym, że luksusów tam nie zaznamy, ale jeśli wraca się do pensjonatu jedynie na prysznic i sen, to z pewnością da się przeżyć 😋. My na pewno tam wrócimy. Dodatkowo, do samej plaży mieliśmy ok. 3 km, więc codzienne, ponad dziesięciokilometrowe spacery to idealne cardio. W Karwii trudnością jest znalezienie dobrze wyposażonego (mam tutaj na myśli – nie monopolowego sklepu z przynajmniej świeżym pieczywem) sklepu. Odszukanie restauracji, gdzie nie podają dań z frytury to również nie lada wyczyn, ale miejscowość ma swój urok. Na szczęście na wakacje pojechaliśmy samochodem, więc spokojnie mogliśmy udać się 15 km dalej po ukochaną kawę.

Co do tytułu wpisu, moja letnia stylizacja była mało skomplikowana. Przeważnie stawiałam na bikini – dół z wysokim stanem – i wszelkiego rodzaju narzutki z frędzlami (moja słabość), ewentualnie czarny top i zwykłe szorty. Uzupełnieniem letnich stylizacji były espadryle Chanel, bransoletki Shoot The Sparrow i okulary, które kupiłam przy plaży (moje ukochane przed wyjazdem zjadł mój pies).

letnia stylizacja

tatuaż a opalanie

Jeśli posiadacie tatuaż, pamiętajcie o jego odpowiednim zabezpieczeniu podczas opalania! Ja stosuję filtry SPF 50, a po opalaniu reprintic. Więcej informacji na ten temat znajdziecie we wpisie: Jak dbać o tatuaż?

letnia stylizacja

karwia plaża

letnia stylizacja

espadryle chanel
espadryle: Chanel/bransoletki Shoot The Sparrow/okulary: no name

letnia stylizacja

shoot the sparrow
bransoletki: Shoot The Sparrow 

A Wy jak spędziliście wakacje? ☀

Przy okazji zapraszam Was również na portal Ikona Mody, gdzie mam przyjemność tworzyć wpisy o modzie, urodzie, życiu codziennym 💚.

 

 

Leave A Reply

Navigate