Vichy Slow Age – dermokosmetyk z właściwościami przeciwsmogowymi

Vichy Slow Age to wyjątkowy kosmetyk do codziennej pielęgnacji z właściwościami przeciwsmogowymi. Nadaje się do stosowania przez osoby w każdym wieku. Jego ogromną zaletą jest kompleksowe działanie. Preparat hipoalergiczny nie tylko skutecznie regeneruje i witalizuje, ale także odmładza widocznie skórę, wygładza zmarszczki oraz linie i chroni cerę przed przedwczesnym starzeniem. Wystarczy nakładać go raz dziennie na oczyszczoną skórę i delikatnie wmasować. Krem przeznaczony jest do każdego rodzaju cery, dla osób w każdym wieku.

Dlaczego warto wybrać krem Vichy?

Vichy Slow AgeVichy Slow Age to jeden z dermokosmetyków, a konkretnie krem antysmogowy, który został zaprojektowany tak, by dbać o każdy rodzaj cery. To, co wyróżnia produkt, to natychmiastowe działanie. Dzięki temu efekty stosowania produktu widzimy już po kilku dniach regularnego stosowania.

Połączenie substancji czynnych z wodą termalną Vichy zapewnia solidną dawkę minerałów o właściwościach regeneracyjnych, łagodzących, wzmacniających.

Synergia pielęgnacji kosmetycznej i medycyny

Marka Vichy od lat stawia na współpracę medycyny i pielęgnacji kosmetycznej. To dlatego, wybierając produkty z oferty Vichy, mamy gwarancję potwierdzonej skuteczności, doskonałej tolerancji, receptury opartej na badaniach. Co istotne, firma przestrzega także wszelkich norm etycznych w procesie produkcji.

Kosmetyki ANTI-POLLUTION

W dzisiejszych czasach nasza skóra każdego dnia jest narażona na działanie wielu niekorzystnych czynników. Odpowiedzią na potrzeby cery jest kompleksowo działający krem ANTI-POLLUTION Vichy Slow Age.

Badania nad tym, jak środowisko miejskie wpływa na skórę, trwały ponad 9 lat. Marka Vichy stworzyła doskonały dermokosmetyk na różnorodne problemy: promieniowanie UV, zmęczenie, szybkie tempo życia. Najważniejsze jest jednak to, że krem antysmogowy chroni skórę przed zanieczyszczeniami powietrza. Dzięki temu na dłużej zachowuje ona piękny, promienny, zdrowy wygląd.

Vichy Slow Age

Dla kogo jest przeznaczony krem Vichy Slow Age?

Krem Vichy Slow Age przeznaczony jest do wszystkich rodzajów cery. Szczególnie poleca się jego stosowanie w przypadku cery niedotlenionej, zmęczonej, szarej, pozbawionej blasku. Warto pamiętać o tym, że stres, klimatyzowane pomieszczenia, zanieczyszczenia, promieniowanie UV obciążają cerę, powodując problemy skórne.

Produkt marki Vichy wyróżnia się silnym działaniem ochronnym, przeciwstarzeniowym i dotleniającym, co przekłada się na zwiększenie witalności skóry, przywrócenie jej prawidłowych mechanizmów odnowy komórkowej, a także maksymalizację naturalnego ochronnego potencjału skóry.

Efekty stosowania kremu antysmogowego

Regularne stosowanie kremu antysmogowego pozwala na osiągnięcie spektakularnych rezultatów:

  • korygowanie pigmentacji wywołanej przez UV,
  • naprawa uszkodzeń skóry,
  • zmniejszenie wrażliwości skóry,
  • przywrócenie równowagi skóry,
  • ochrona przed zanieczyszczeniami z zewnątrz,
  • stymulacja antyoksydacyjnego systemu obronnego skóry,
  • zapewnienie naturalnego, zdrowego wyglądu,
  • poprawa dotlenienia komórek skóry,
  • gładka cera.

Dodatkowymi plusami są: wydajność, przepiękny zapach, korzystna cena w porównaniu do wysokiej jakości. Z pewnością warto go wypróbować, zapewniając swojej skórze zdrowy blask na długo.

Leave A Reply

Navigate