Unikaj tych spodni, bo dodasz sobie kilogramów!

Zastanawiasz się nad tym, które spodnie pogrubiają? Pamiętaj, że ubranie ma magiczną moc – w zależności od potrzeb, może optycznie nas wyszczuplić, dodać wzrostu, albo…wręcz przeciwnie. Jeżeli nie chcesz sprawić, by Twoja sylwetka wyglądała na bardziej masywną, przeczytaj artykuł.  Sprawdź, których modeli spodni nigdy nie zakładać, bo dodadzą kilogramów!

Które spodnie pogrubiają?

OBSZERNE SPODNIE

Obszerne garniturowe spodnie to jeden z najgorszych możliwych wyborów. Mogłoby się wydawać, że szczupłe dziewczyny mogą sobie pozwolić na wiele. Tym razem nie polecamy im nawet kobietom o figurze modelki. Nie tylko dodają kilogramów, ale bardzo niekorzystnie działają na sylwetkę i zaburzają proporcje. Choć z pewnością luźne spodnie kuszą obietnicą wygody i luzu, zostaw je na wieczory przed telewizorem. Obszerne spodnie sprawią jedynie, że Twoja stylizacja będzie bezkształtna, a Ty będziesz wyglądać na kilka centymetrów niższą i kilka kilogramów cięższą.

Niedawno w damskim garniturze z obszernymi spodniami pojawiła się na czerwonym dywanie Kim Kardashian. Choć jej styl inspiruje wiele kobiet na całym świecie, tym razem nie powinnyśmy brać z niej przykładu. Co więcej, Kim ma niezwykle kształtną sylwetkę, a w tej stylizacji jej kształty schowały się pod ogromnym workiem przypominającym spodnie.

MODA NA OVERSIZE

Choć ubrania w rozmiarze oversize są niezwykle modne, trzeba wiedzieć, jak umiejętnie je zestawiać, by wyglądać stylowo i nie zaburzyć proporcji. Znając swoje wady i zalety, z łatwością możemy wybrać stylizację, która będzie dla nas korzystna. Jeśli decydujesz się na damski garnitur, wybierz modne cygaretki lub rurki, które będą wyglądać znacznie lepiej – niezależnie od figury. Ukrywanie się pod zbyt dużymi spodniami, nie tylko nie wygląda dobrze, ale także dodaje nam kilogramów i to bezlitośnie. Teraz już wiesz, które spodnie pogrubiają, dlatego lepiej ich unikać!

Leave A Reply

Navigate