TRENDY NA INSTAGRAMIE, które będą królować w 2019 roku

Przetestowanie nowych trendów pozwoli wnieść świeżość do Twojego konta na Instagramie. Które pozy, aplikacje, filtry warto sprawdzić? Przedstawiam trendy na Instagramie 2019.

THE HEADACHE POSE

Według mnóstwa It-girls – w tym Kendall Jenner, Gigi Hadid i Emily Ratajkowski – “‘headache pose” lub “migraine pose” są na topie. Możesz wykorzystać jedną albo dwie dłonie.
trendy na instagramie

HUJI CAM

Ta aplikacja sprawi, że Twoje zdjęcia będą wyglądały tak, jakby zostały zrobione aparatem jednorazowym. Uwielbia ją Selena Gomez.
trendy na instagramie

INSTANTS

Zauważyłaś ostatnio, że na Instagramie pojawia się mnóstwo zdjęć z polaroida? Wbrew pozorom ludzie nie skanują ich i nie zrzucają ich na smartfona. Wszystko dzięki Polaroid Instant Mobile App.
trendy na instagramie

HEAD GLASSING

Jeśli wierzyć Belli Hadid, to head glassing może być nową pożądaną pozą na Instagramie. Następnym razem, gdy trzymasz kieliszek wina, a ktoś robi Ci zdjęcie, weź przykład z modelki.
trendy na instagramie

LINEN FLATLAYS

Jeśli na Instagrama wrzucasz zdjęcia typu flat lay, jako tła użyj lnianego materiału. Bez względu na to, czy fotografujesz kosmetyki, buty czy biżuterię, len sprawdzi się świetnie i nada nietuzinkowego klimatu.
trendy na instagramie

PHOTOFOX

Dzięki aplikacji Photofox uzyskasz nieco ziarnisty, przesycony wygląd, który wzmacnia Twoje zdjęcia.
trendy na instagramie

BARBIE FEET

Nieco dziwaczna, ale warta przetestowania poza. Podczas fotografowania całej sylwetki, stań na palcach. Optycznie wydłużysz nogi i wysmuklisz stopy.
trendy na instagramie

TRIPLE-POSTING

Uważasz, że Twoje zdjęcie jest świetne? Dodaj je 3 razy! Dzięki potrójnej siatce możemy dodawać trzy podobne zdjęcia, które tworzą spójną kompozycję.
trendy na instagramie
Które trendy na Instagramie zamierzacie przetestować?

Leave A Reply

Navigate