TREND ALERT: Makijaż według Kat Von D.

Makijaż według Kat Von D. to przede wszystkim pewność siebie. Ta niezwykła tatuażystka, a zarazem wyjątkowa osobowość telewizyjna może poszczycić się własną linią kosmetyków. Marka Kat Von D. Beauty niedawno wkroczyła na polski rynek i już stała się hitem!

KIM JEST KAT VON D.?

Kat Von D. urodziła się w Meksyku w 1982 roku. Od zawsze interesowała się tatuażem, a swój pierwszy wykonała w wieku…14 lat! Gdy miała zaledwie 16 lat, rozpoczęła pracę w studiu tatuażu Miami Ink. I to właśnie praca w tym miejscu przyniosła jej największą sławę i sukces.

Program z jej udziałem był emitowany w telewizji TLC. Piękna tatuażystka szybko została zauważona. Od ponad 10 lat występuje w programie LA Ink, gdzie w każdym z odcinków opowiadana jest historia ludzi z tatuażami. Sama artystka uważana jest za zjawisko. Wyróżnia się nietuzinkowym stylem. Jej marka kosmetyków to przede wszystkim synonim trwałości, nasycenia pigmentami, pełnego poziomu krycia. Dla społeczności makijażowych jest prawdziwą ikoną.

KAT VON D. BEAUTY

Tatuatorka podkreśla, że jej marka kosmetyków do makijażu jest przede wszystkim artystyczna, odważna i bez poczucia winy. Jej ulubionym kosmetykiem jest eyeliner, a okazyjnie czerwona szminka, która dodaje kobiecości. Choć, jak sama mówi, makijaż nie jest sprawą życia i śmierci i nie należy przywiązywać do niego zbyt dużej wagi. To, co cechuje linię jej kosmetyków, to przede wszystkim trwałość. Zapewnia, że Polkom z pewnością przypadnie do gustu. Kat Von D. Beauty jest dla wszystkich, bez względu na wiek. Misją marki jest to, by każdy mógł wyrazić siebie dokładnie w taki sposób, jaki chce.

Makijaż nie ma podkreślać urody, a osobowość. To dlatego Kat Von D. twierdzi, że powinno się ignorować wzorce i podążać własną ścieżką. Nie śledzi trendów – mówi stanowcze NIE klonom na Instagramie. Według niej, kopiowanie kogoś świadczy o braku pewności siebie. Każdy z nas jest inny, więc powinien to podkreślać w różny sposób. Ważne jest podkreślanie tych cech urody, które same lubimy.

A przecież u każdej z nas będzie to coś zupełnie innego. To, że jesteśmy różni, sprawia, że stajemy się dużo bardziej interesujący. Nie konturujmy twarzy na siłę, jeśli tego nie potrzebujemy. Przerabianie się na wzór swoich idolek sprawi, że będziemy wyglądać jak klony. Najlepszym wyborem jest bycie najlepszą wersją siebie. Sama Kat Von D. podkreśla, że pewność siebie to najlepszy makijaż. Trudno się z nią nie zgodzić.

Leave A Reply

Navigate