Torebki Michael Kors w LIDLU!

Ta wiadomość bez wątpienia zachwyci wszystkie miłośniczki amerykańskiej marki – torebki Michael Kors w LIDLU pojawią się już 13 maja. To idealna okazja do tego, by nabyć je w naprawdę atrakcyjnych cenach. Jakie modele będzie można kupić i ile będą kosztować? Podpowiadam!

Torebki Michael Kors w Lidlu

Lidl przyszykował ogromną gratkę dla miłośniczek marki Michael Kors. Torebki MK są niezwykle pożądane, dlatego zapewne nie obędzie się bez szturmu sklepów. Dotychczas w Lidlu można było okazyjnie kupić torebki Wittchen. Tym razem paść mogą jedynie serwery, bo torebki Michael Kors w LIDLU będą dostępne jedynie online.

Torebki będzie można kupić od 13 maja. Do sprzedaży trafią wybrane modele skórzanych torebek ze złotym logo na skórzanym sznurku. Wirtualny sklep LIDL już działa, dlatego warto go sprawdzić.

Jakie modele torebek Michael Kors w Lidlu?

Klientki Lidla będą mieć do wyboru kilka modeli torebek Michael Kors. Ponadczasowy kuferek na metalowych nóżkach, brązowo-białą shopperkę z nadrukowanym logotypem marki, pojemną i praktyczną Lilie Tote z rączkami oraz łańcuszkiem. Ciekawy jest także kuferek z ozdobną kłódką. Wszystkie torebki Michael Kors mają w środku praktyczne kieszonki. W zależności od modelu jest ich dwie lub cztery. Dodatkowy plus to metalowe nóżki.

Michael Kors Lidl cena

Pojawia się pytanie, ile będą kosztować torebki Michael Kors w Lidlu? Każdy model będzie dostępny w tej samej cenie, czyli 799 złotych za sztukę. To atrakcyjna cena, gdyż standardowo za torebkę Michael Kors trzeba zapłacić ok. 1200 – 1600 złotych. Na niższe ceny można liczyć jedynie podczas wyprzedaży. Co więcej w dniach 13-19 maja będzie obowiązywać bezpłatna dostawa niezależnie od wartości zamówienia.

Leave A Reply

Navigate