Tatuaże męskie na rękę

Tatuaże męskie nieustająco cieszą się sporym zainteresowaniem. Panowie najczęściej decydują się na wzory zwierzęce, minimalistyczne, w stylu trash polka, dotwork i wiele innych. Przygotowałam zestawienie najlepszych wzorów. Sprawdź tatuaże męskie na rękę i zainspiruj się!

Tatuaże męskie na rękę – dotwork

Dotwork jest jedną z innowacyjnych technik wykonywania tatuażu. Jest inspirowany malarstwem impresjonistycznym. Wzory tatuaży w stylu dotwork wykonuje się poprzez nagromadzenie kropek o różnorodnym zagęszczeniu. Robi się to po to, by uzyskać odpowiednie cieniowanie oraz głębię. Jeśli chodzi o tatuaże męskie na rękę, dotwork będzie świetnym wyborem. Warto wybrać minimalistyczne lub geometryczne wzory. Poniżej znajdziesz kilka przykładów.

tatuaże męskie na rękę tatuaże męskie na rękę tatuaże męskie na rękę tatuaże męskie na rękę tatuaże męskie na rękę tatuaże męskie na rękę

Armband tattoo – tatuaż opaska na ramieniu

Wśród męskich tatuaży sporą popularnością cieszą się różnorodne opaski. Tzw. armband tattoo to prawdziwy hit. Są minimalistyczne, stylowe, przeważnie wykonane jedynie czarnym tuszem. Istnieją zarówno proste tatuaże opaski, jak i nieco bardziej urozmaicone wzory.

tatuaż opaska na ramieniu tatuaż opaska na ramieniu tatuaż opaska na ramieniu tatuaż opaska na ramieniu tatuaż opaska na ramieniu tatuaż opaska na ramieniu tatuaż opaska na ramieniu

Wzory tatuaży męskich – trash polka

Trash polka to styl tatuowania, w którym są charakterystyczne smugi, rozmazywanie, które sprawiają, że cała kompozycja wygląda nieco chaotycznie. Czasami w różnorodne wzory tatuaży męskich wkomponowane są słowa. Tatuaże w stylu trash polka wykonywane są czerwonym oraz czarnym tuszem. Styl stanowi połączenie technologii, przeszłości, teraźniejszości, przyszłości, abstrakcji oraz przeciwieństw. Trzeba przyznać, że wygląda naprawdę imponująco, zwłaszcza, jeśli zdecydujemy się na cały rękaw.

trash polka trash polka trash polka trash polka trash polka

Tatuaże polinezyjskie – Polynesian Tattoo

Świetnym pomysłem na tatuaż dla panów są tatuaże polinezyjskie. Świetnie prezentują się indywidualnie zaprojektowane wzory na całą rękę lub ramię. Mogłabym mnożyć przykłady, lecz myślę, że poniższe wzory obronią się same. Dodam tylko, że tatuaże polinezyjskie to tatuaże etniczne Maori, czyli plemienne z rejonu wysp Pacyfiku. Wykonywane są po to, by chronić, nadawać status lub czcić ukochaną osobę. Ciekawy pomysł na tatuaż dla kogoś, kto ceni sobie we wzorach przede wszystkim przesłanie czy znaczenie.

Tatuaże polinezyjskie Tatuaże polinezyjskie Tatuaże polinezyjskie Tatuaże polinezyjskie Tatuaże polinezyjskie

Które wzory tatuaży męskich najbardziej przypadły Wam do gustu? Zdecydujecie się na tatuaże męskie na rękę? A może już macie swój wymarzony wzór? Koniecznie dajcie znać!

Leave A Reply

Navigate