Tatuaże damskie ptaki

Tatuaże damskie ptaki cieszą się ogromną popularnością już od wielu sezonów. Szczególnym zainteresowaniem wśród kobiet wyróżniają się wzory tatuaży z odlatującymi ptakami. Panie uwielbiają subtelne, dziewczęce tatuaże, które podkreślają kobiecość. Tatuaże damskie z ptakami bez wątpienia do takich należą. Warto wiedzieć, że wzór ten posiada bogatą symbolikę. Może oznaczać nadzieję, miłość, szczęście, przemianę, wierność, ale także smutek, żal, rozłąkę czy wygnanie. Tatuaż z ptakami łatwo połączyć z innymi motywami tatuażu. Przeważnie występuje w duecie ze znakiem nieskończoności, łapaczem snów lub dmuchawcem.

Czy warto wybierać tatuaże damskie ptaki?

Tatuaże damskie ptaki to nadal bardzo modne wzory tatuażu. Będą odpowiednie dla kobiet, które szukają wzoru, dzięki któremu dodadzą sobie dziewczęcego uroku. Nie sprawdzą się natomiast w przypadku, gdy ktoś chce posiadać oryginalny wzór. Tatuaż damski ptaki to jeden z najpopularniejszych motywów ostatnich sezonów, dlatego wiele kobiet posiada podobny. Najczęściej możemy zaobserwować te odlatujące w dal, piórka połączone z filozoficzną sentencją, symbolem nieskończoności czy po prostu kilka piórek.

Wśród popularnych motywów, jeśli chodzi o tatuaże damskie z ptakami, są jaskółki lub wrony. To modne wzory tatuażu, o czym zapewne wie każda osoba śledząca trendy.

Gdzie wytatuować wzór z ptakiem?

Tatuaż damski ptaki pięknie będzie prezentował się na nadgarstku, obojczyku, łopatce, karku, stopie, za uchem. Jeżeli tatuaż z odlatującymi ptakami Ci się nie znudził i nieustająco szukasz idealnego wzoru dla siebie, poniżej znajdziesz mnóstwo inspiracji. Stwórz swój własny, wymarzony wzór tatuażu z ptakami, który wyróżni Cię z tłumu!

Wzory tatuaży ptaki

tatuaże damskie ptaki tatuaże damskie ptaki tatuaże damskie ptaki tatuaże damskie ptaki

tatuaże damskie ptaki

tatuaże damskie ptaki tatuaże damskie ptaki tatuaże damskie ptaki tatuaże damskie ptaki

Jak widać, tatuaże damskie z ptakami mogą być całkiem niewielkie lub sporych rozmiarów. Doskonale prezentują się na różnych częściach ciała – żebrach, karku, plecach, dłoniach, rękach, stopach. Wszystko zależy od tego, czy planujesz mały wzór, czy jego rozbudowę. Wtedy trzeba odpowiednio przemyśleć całą koncepcję. Co istotne, można zdecydować się na realistyczne tatuaże damskie z ptakami lub w stylu trash polka, fine line, watercolor. Możliwości jest naprawdę wiele.

Leave A Reply

Navigate