Tatuaże damskie – Maja Sablewska

W dzisiejszej odsłonie tatuaże damskie – Maja Sablewska. Maja jest ikoną stylu dla wielu kobiet, inspiracją, motywacją, przykładem, że każdy z nas może osiągnąć cel, jeśli tylko uparcie do niego dąży. Ja osobiście podziwiam ją za to, że idzie pod prąd. Zawsze wyglada fantastycznie, a tatuaże dodają jej kobiecości, klasy. Odnalazła pewność siebie, a jej tatuaże są odbiciem rewolucji, którą przeszła. Miałam okazję poznać ją osobiście. Jest niezwykle ciepła, życzliwa, uśmiechnięta, bez gwiazdorskich kaprysów. Jej tatuaże zainspirowały i mnie. Napis, który posiada na obojczyku, wytatuowałam sobie ponad 6 lat temu. Łączy nas też uwielbienie do róż, które są jednocześnie delikatne, ale mają też kolce.

Tatuaże damskie – Maja Sablewska

Tatuaże damskie - Maja Sablewska
Pinterest

Maja Sablewska twierdzi, że tatuaże opowiadają historię jej życia. Nie brakuje tutaj cytatów, słów, które wytatuowała w ważnych momentach swojego życia. Większość tatuaży Mai to róże i anioły. To idealne wzory na tatuaże damskie. Jej ulubioną tatuażystką jest Em Scott z Los Angeles. Maja specjalnie dla jej dzieł pokonuje tysiące kilometrów. Pierwszy tatuaż zrobiła sobie na karku. Był to napis “everything happens for a reason”. Jak sama mówi, jest to jej filozofia życiowa. Wierzy, że wszystko ma swój sens, nawet jeśli wydaje nam się, że nie do końca idzie coś po naszej myśli. Od tamtej pory sporo ich przybyło – niektóre z nich zakryła, inne przerobiła. Obecnie tatuaże przykrywają znaczną część jej ciała. I Maja wcale nie ma zamiaru na tym skończyć.

Ogromne znacznie tatuaży

tatuaże damskie - maja sablewska
Pinterest

Dla Sablewskiej każdy tatuaż ma ogromną wartość. Rozmowa o nich jest bardzo intymna – przecież z nich można wiele wyczytać. Dla Mai tatuaże są jak dzieła sztuki, jej osobista filozofia, wyrażenie własnego “ja”. Podkreśla, że robi je zawsze świadomie, są jej nieodłączną częścią i z przyjemnością zabiera je wszystkie ze sobą na zawsze.

Tatuaże Sablewskiej

tatuaże damskie - maja sablewska
Pinterest

Jakie wzory tatuaży zdobią ciało Mai Sablewskiej? Przede wszystkim róże, które znajdują się praktycznie na całym jej ciele, jaskółki na obojczyku, dłoni, anioły na plecach, portrety – Mahatma Ghandi oraz Marilyn Monroe. Gwiazda nie boi się tatuowania dłoni – posiada na nich m.in. chiński symbol yin i yang. Na ciele Mai Sablewskiej znajduje się też sporo napisów, m.in. “rejection is my protection” (odrzucenie jest moją ochroną), “non, ut edam, vivo, sed, ut vivam, edo” (nie po to żyję, by jeść, lecz po to jem, aby żyć), “mental detox”. Wiele z nich wykonała jako zakończenie pewnego etapu w życiu.

 

 

 

Leave A Reply

Navigate