Tatuaże damskie: MAFFASHION

Maffashion, czyli Julia Kuczyńska, to od lat jedna z czołowych polskich blogerek. Niedawno założyła swoją autorską markę ubrań – Eppram, w której znajdziemy m.in. torebki ze skóry wegańskiej, marynarki, ubrania basic. Julia działa w sieci od wielu lat. Przez ten czas mogliśmy śledzić jej kolejne malunki na ciele. Jakie tatuaże damskie ma Maffashion? Co oznaczają wzory tatuaży Julki?

Maffashion tatuaże damskie

tatuaze-damskie-maffashion

Jednym z większych tatuaży Julii jest piórko na szyi. Tatuaż ma spore znaczenie dla blogerki. Zrobiła go w okresie, gdy w jej życiu wszystko wydawało się ulotne. Właśnie to oznacza piórko.

tatuaż na nadgarstku

Kolejny tatuaż Julii znajduje się na nadgarstku. Jak sama mówi, długo zastanawiała się, zanim go zrobiła. To wspomnienie jej pieska, który żył z Julią przez 17 lat. Razem z mamą wzięła pieska z rynku.

tatuaż panel sterowania

Następnym tatuażem jest panel sterowania pod obojczykiem. Symbolizuje on czas i działanie. Przypomina Maff o tym, aby czasem się “wyłączyła” i wyciszyła.

Jakie tatuaże ma Julia Kuczyńska?

tatuaż 27 Maff

Tatuaż 27 – to jeden z ważniejszych tatuaży Maffashion.

tatuaż damski mrówki

Tatuaż mrówki – początkowo miały być małe. Tatuator namówił Julię, aby zrobiła większy motyw. Mrówki napędzają Maff do działania.

tatuaże damskie aparat

Tatuaż aparat to jedna ozdób Julii, która wyłamuje się poza konwencję. Blogerka pozostałe tatuaże ma po lewej stronie. Aparat znajduje się z tyłu na karku. To niezwykły aparat – obiektyw to oko. Taki sam tatuaż ma przyjaciel Julii – Łukasz Plewa, który pomagał jej robić zdjęcia na bloga.

Tatuaże Julii Kuczyńskiej

Maffashion tatuaż napis

Maffashion ma również tatuaż w formie napisu “ihale hate, exhale love”, który oznacza – wdycham hejt, wydycham miłość.

Tatuaż królowa

To symbol z kart, który Maff zrobiła sobie ze swoim przyjacielem – Damianem Siczkiem.

tatuaże damskie napisy

Maff ma również napis freedom po wewnętrznej stronie przedramienia. Jak sama podkreśla, ceni sobie w życiu wolność.

Maffashion tatuaże

Jak widać, Maff na swoim koncie ma wiele tatuaży. Stale przybywa nowych malunków na ciele influencerki. Który z nich podoba Wam się najbardziej?

Leave A Reply

Navigate