Tatuaże damskie – Hannah Pixie Snowdon

O Hannah Pixie Snowdon pisałam Wam już w artykule o tym, gdzie szukać inspiracji na tatuaż. Jest to jednak na tyle inspirująca postać, że postanowiłam poświęcić jej osobny wpis. Hannah nie tylko jest niezwykle uzdolnioną tatuatorką, ale także właścicielką ogromnej ilości malunków na ciele, których klimat bardzo mi odpowiada. Miałam nawet okazję widzieć ją na żywo w jej ówczesnym studiu Black Stabbath Tattoo w Sheffield. Jeśli kochacie tatuaże damskie, szukacie inspiracji do własnego wzoru, z pewnością instagram hannahpixiesnow Wam się spodoba :).

Kim jest Hannah Pixie Snowdon?

Hannah Pixie Snowdon
Pinterest

Hannah Pixie Snowdon urodziła się 19 stycznia 1993. Była niegdyś właścicielką wspomnianego wcześniej studia Black Stabath Tattoo. Obecnie podróżuje po świecie i tatuuje gościnnie. Jest także założycielką swojej własnej marki From Hannah Pixie With Love. Na oficjalnej stronie można nabyć gadżety – kubki, zeszyty, ołówki, naklejki, biżuterię w limitowanych wersjach. Większość rzeczy Hannah wykonuje własnoręcznie, a inspirują ją podróże. Ja sama odkryłam Hannę, gdy spotykała się z Oliverem Sykesem – wokalistą mojego ulubionego zespołu Bring Me The Horizon. Ich małżeństwo co prawda się rozpadło, jednak moja miłość do Hanny i jej talentu pozostała :).

Hannah Pixie Snowdon – tatuaże damskie

Hannah Pixie Snowdon
Pinterest

Hannah ma większość ciała pokrytego tatuażami. Są to przeważnie wzory tatuaży w kolorze czarnym w klimacie ornamentów. Tło dla większych tatuaży stanowią niewielkie wzory, które uzupełniają całość. Ich autorem jest partner tatuatorki – Guy Le Tattooer. W podobnym klimacie Hannah tatuuje. Inspiracją do jej wzorów tatuaży są buddyzm, podróże, natura. Warto sprawdzić jej Instagram, gdzie na bieżąco umieszcza swoje prace. Oprócz tatuaży, Snowdon sporo rysuje, a jej dzieła inspirują mnóstwo osób na całym świecie. Stąd właśnie zrodził się pomysł na własną markę i sprzedawanie limitowanych przedmiotów handmade.

Inspirująca dusza

hannah pixie snowdon
Pinterest

Hannah Pixie Snowdon to nie tylko utalentowana artystka. Często dzieli się swoimi przemyśleniami, inspirującymi cytatami, nawołuje do miłości do siebie samego. Hannah wierzy, że dobro wraca, dlatego stara się żyć w zgodzie z własnymi przekonaniami i nie krzywdzić innych. Uprawia jogę, medytuje, daje odpocząć nie tylko ciału, ale i duszy. To niezwykle cenne lekcje, których możemy się od niej nauczyć, a sam Instagram Hanny to niezwykle inspirujące miejsce.

Leave A Reply

Navigate