Tatuaż na ręce dla kobiet: aktualizacja 2020

Przedstawiam inspirujące wzory tatuaży na ręce dla kobiet. Podzieliłam je na nadgarstek, przedramię i ramię oraz cały rękaw. Znajdziesz tutaj zarówno niewielkie wzory, jak i te imponujących rozmiarów. Mam nadzieję, że odnajdziesz wymarzony wzór dla siebie. Przedstawiam tatuaż na ręce dla kobiet.

Tatuaż na nadgarstku dla kobiet

Kobiety często wybierają nadgarstek jako miejsce na swój pierwszy tatuaż. Które wzory tatuaży warto wybrać? Sprawdź:

Tatuaż na ręce dla kobiet Tatuaż na ręce dla kobiet Tatuaż na ręce dla kobiet Tatuaż na ręce dla kobiet Tatuaż na ręce dla kobiet

Tatuaż na przedramieniu dla kobiet

Planujesz tatuaż na przedramieniu? Sprawdź poniższe wzory:

Tatuaż na ręce dla kobiet Tatuaż na ręce dla kobiet

Tatuaż na ręce dla kobiet
Small Female Upper Arm Tattoo 1000+ Ideas About Small Arm Tattoos On Pinterest | Arm Tattoo – Amazing Tattoo

Tatuaż na ręce dla kobiet Tatuaż na ręce dla kobiet Tatuaż na ręce dla kobiet Tatuaż na ręce dla kobiet

Tatuaż ramię dla kobiet

Tatuaż na ramieniu (w moim odczuciu) jest dość bolesny, ale warto się chwilę pomęczyć, by cieszyć się kobietym wzorem. Jaki wybrać?

Tatuaż na ręce dla kobiet Tatuaż na ręce dla kobiet Tatuaż na ręce dla kobiet Tatuaż na ręce dla kobiet Tatuaż na ręce dla kobiet

Tatuaż rękaw dla kobiet

Planujesz cały rękaw? Nie wiesz na jaki motyw się zdecydować? Przejrzyj poniższe wzory tatuaży i zainspiruj się:

Tatuaż na ręce dla kobiet Tatuaż na ręce dla kobiet Tatuaż na ręce dla kobiet Tatuaż na ręce dla kobiet

Niewielkie tatuaże na rękę

Bonusowo dodaję jeszcze maleńkie tatuaże, które świetnie nadają się na rękę. Są kobiece, dyskretne, a mogą mieć wielkie znaczenie.

Tatuaż na ręce dla kobiet Tatuaż na ręce dla kobiet Tatuaż na ręce dla kobiet Tatuaż na ręce dla kobiet Tatuaż na ręce dla kobiet Tatuaż na ręce dla kobiet Tatuaż na ręce dla kobiet Tatuaż na ręce dla kobiet

Który tatuaż na ręce dla kobiet podoba Wam się najbardziej?

Tatuaże na przedramieniu 2020 – najmodniejsze wzory dla kobiet

Wszystkie inspiracje pochodzą z Pinteresta. Niestety, nie znalazłam autorów tatuaży, ale jeśli jakiś to ogląda, proszę o kontakt i chętnie podpiszę!

tatuaże na rękę dla kobiet

Dlaczego warto zdecydować się na tatuaże na rękach?

Tatuaże męskie czy damskie na rękach od lat cieszą się niesłabnącą popularnością. Często, zastanawiając się nad wyborem tatuażu, wybieramy właśnie nadgarstek, przedramię, ramię. Tatuaże w tym miejscu mogą, ale nie muszą być widoczne. Kobiety bardzo często decydują się na niewielkie tatuaże, które mogą ukryć np. pod bransoletką, zegarkiem. Subtelne wzory tatuażu można także zobaczyć od wewnętrznej strony przedramienia. Często są to tatuaże napisy, kwiatowe wzory, symbole. Coraz chętniej kobiety wybierają także duże tatuaże na przedramieniu lub rękawy. I choć jeszcze do niedawna można było usłyszeć opinie, że sporych rozmiarów tatuaże wykonują ludzie należący do grona odważnych osób, dziś spory wzór tatuażu już raczej nie szokuje. Ponadczasowy pozostaje malunek w odcieniach czerni, dotwork, trash polka i wiele więcej. Tatuaze meskie, które pokrywają znaczną część ciała również są popularne. Wzorami na męskie tatuaże podzieliłam się w osobnym wpisie. Możesz do niego zajrzeć, jeśli szukasz inspiracji do wykonania własnego tatuażu.

Tatuaże na przedramieniu – gdzie szukać inspiracji?

Jakie tatuaże na przedramieniu warto wybrać? Inspiracji możesz poszukać na Pintereście czy Instagramie. W osobnym wpisie przedstawiałam również spore grono zaufanych osób, dla których tatuaże to pasja. Tam również możesz znaleźć ciekawe informacje i tatuaże dla siebie. Pamiętaj, że tatuaz na reke pozostaje na całe życie. Choć oczywiście stosunkowo łatwo go zakryć, wybierając koszulę, bluzkę z długim rękawem, powinien być on przemyślany. Dla wielu osób tatuaże to sztuka, dlatego nie można traktować ich po macoszemu.

Lepiej zgromadzić większy budżet i udać się do zaufanego studia, niż posiadać tatuaże na przedramieniu czy w innym miejscu, które po prostu szpecą. Korzystaj ze sprawdzonych usług, sprawdź opinie o danym studiu i tatuatorze, pamiętaj, że wzór musi być dopasowany do Twoich potrzeb, gustu. Jeśli ktoś usilnie narzuca Ci swoją wizję, a nie jesteś przekonany/a do tego, czy tatuaże spełniają Twoje oczekiwania – nie rób ich. Należy decydować się na tatuaż dopiero wtedy, gdy ma się pewność co do jego wykonania.

1 Comment

  1. Od dawna marzy mi się tatuaż na ręce. W tym roku obchodzę trzydzieste urodziny i planuję sprawić sobie taki prezent. Zastanawiam się jeszcze tylko nad motywem… Podobają mi się takie małe, skromne tatuaże, ale chciałabym żeby mój tatuaż niósł też ze sobą jakieś przesłanie i przypominał o ważnych wartościach. Jeszcze mam trochę czasu na wybór 🙂

Leave A Reply

Navigate