Tatuaż na przedramieniu

Planujesz tatuaż na ręce? Jeśli tak, to przedstawiam najciekawsze wzory na tatuaż na przedramieniu. To miejsce jest również często wybierane zarówno przez kobiety, jak i przez mężczyzn, dlatego krok po kroku przedstawię inspiracje, opowiem o bólu oraz wszelkich istotnych kwestiach, które trzeba uwzględnić, decydując się na tatuaże na przedramieniu.

Tatuaże na przedramieniu męskie

Mężczyźni chętnie wybierają tatuaże na przedramieniu. Wśród wzorów można znaleźć często motywy zwierzęce, kobiece twarze, czaszki, zegary, miecze, abstrakcyjne, geometryczne wzory. Męskie tatuaże na rękę przeważnie są monochromatyczne, choć oczywiście zdarzają się barwne projekty. Przedstawiam najciekawsze warianty. Wszystkie zdjęcia pochodzą z Pinteresta. Tatuaże na przedramieniu męskie są wykonane w różnych stylach, dlatego myślę, że każdy znajdzie coś dla siebie.

Tatuaż czarno-biały sowa

Tatuaże na przedramieniu męskie

Tatuaż biomechanika przedramię

Tatuaże na przedramieniu męskie

Tatuaż neo traditional przedramię

Tatuaże na przedramieniu męskie

Tatuaże kosmos na przedramieniu

Tatuaże na przedramieniu męskie

Tatuaż portret w wersji pomniejszonej

Tatuaże na przedramieniu męskie

Tatuaż japońska świątynia

Tatuaż watercolor przedramię

New school tatuaż

Tatuaż bransoletka na przedramieniu

Tatuaż smok

Minimalistyczny tatuaż przedramię

Tatuaż one line męski

Negative space tatuaż

Tatuaż dla mężczyzn przedramię: statek

Tatuaż zegar męski

Jak widać, do wyboru jest wiele ciekawych wzorów, jeśli chodzi o tatuaże na przedramieniu męskie. Mogą być wykonane w rozmaitych stylach, być kolorowe lub jednokolorowe.

Tatuaże na przedramieniu damskie

Kobiety równie chętnie wybierają tatuaż na przedramieniu. Stawiają jednak na bardziej subtelne wzory. Wśród dominujących można wymienić kwiaty, mandale, ptaki. Przedstawiam najciekawsze wzory tatuaży na przedramię dla kobiet. Inspiracje czerpałam z Pinteresta.

Tatuaż przedramie

Czy tatuaż na przedramieniu boli?

To, czy tatuaż boli, zależy od indywidualnej tolerancji na ból. Są osoby, które powiedzą, że tatuaż na przedramieniu nie bolał, a inne stwierdzą, że prawie nic nie poczuły. Ja mogę wypowiedzieć się z mojego punktu widzenia – tatuaż od wewnętrznej strony boli bardziej niż od zewnętrznej. Jeśli to Twój pierwszy tatuaż, radziłabym zdecydować się na mały wzór, aby przekonać się, jaka jest Twoja tolerancja na ból. Dopiero później wybieraj większe wzory tatuaży na przedramię. Jednocześnie podkreślę, że tatuaże na przedramieniu bolały mnie mniej niż np. na palcu, pod pachą, na ramieniu. Dlatego nie obawiaj się, że ból będzie wręcz nie do zniesienia.

Tatuaż przedramię – inspiracje

Mam nadzieję, że inspiracje na tatuaż na przedramieniu dla kobiet i mężczyzn przypadły Wam do gustu. Bądźcie na bieżąco!

Leave A Reply

Navigate