Szumiący miś na sen: czy warto się na niego zdecydować?

Szumiący miś na Sen to gadżet, który cieszy się ogromną popularnością. Przyszłe mamy zapisują go sobie na wyprawkową listę i trudno się temu dziwić. Pierwsze miesiące z maluszkiem bywają naprawdę trudne, a każda przespana godzina jest na wagę złota. Estetyczne, a zarazem praktyczne zabawki emitujące biały szum uspokoją niemowlaka, zapewnią mu spokojny sen, a jednocześnie staną się jego najlepszym przyjacielem. Jakie są wady i zalety szumiących misiów? Czy naprawdę są to obowiązkowe elementy wyprawki dla dziecka?

Czym są szumiące misie na sen?

Szumiący miś na sen to zabawka, która emituje biały szum. Przypomina on dziecku dźwięki wód płodowych, które słyszało w brzuchu mamy. Obecnie jest to najskuteczniejszy, a jednocześnie najbezpieczniejszy sposób na uspokojenie i uśpienie maluszka! Urządzenie umieszczone jest w specjalnej kieszonce maskotki.

Szumiący miś na Sen
źródło: szeptusie.pl

Szeptuś Szumiący Miś a tak wiele możliwości posiada specjalnie dobrane szumy: biały szum, różowy szum oraz czerwony szum. Przypominają one dobrze znane dźwięki z życia prenatalnego. To dzięki nim maluszek uspokaja się nawet w czasie kolek. Dźwięki pozwalają noworodkowi łatwiej się odnaleźć w pierwszych dniach po narodzinach. Zyskują poczucie bezpieczeństwa dzięki odgłosom przypominającym dźwięki w brzuchu mamy. Maluszek będzie wyciszony, zadowolony.

Szumiący miś: czy warto się na niego zdecydować?

Tego typu pluszak ma całe mnóstwo zalet! To dlatego stanie się najlepszym przyjacielem nie tylko noworodka, ale także rodziców, którzy będą mogli skutecznie wypocząć i cieszyć się przespaną nocą. Szumiący miś na kolkę i sen jest niezwykle prosty w obsłudze. Za pomocą jednego przycisku możliwa jest zmiana dźwięków, regulacja głośności, włączanie oraz wyłączanie. Co więcej, na stronie producenta można znaleźć bajki dla dzieci z udziałem szumiącego misia. Ich wspólne czytanie może stać się wieczornym rytuałem, który pozwoli dziecku szybciej i spokojniej zasnąć.

źródło: szeptusie.pl

Zalety szumiących misiów

Do najważniejszych zalet szumiących misiów na sen można zaliczyć:

  • zabawka pomaga skutecznie uspokoić dziecko,
  • szumiący miś ukoi płacz maluszka,
  • ułatwia zasypianie,
  • doskonała dziecięca przytulanka,
  • ułatwienie opieki nad noworodkiem,
  • dostarcza pozytywnych bodźców od pierwszych dni życia,
  • ciekawa estetyka,
  • dostępność w kilku rozmiarach, wariantach,
  • pluszaki są proste w obsłudze,
  • wykonanie z miłego materiału.
źródło: szeptusie.pl

Leave A Reply

Navigate