4 sposoby na olśniewający wygląd

Andrea Pomerantz Lustig w swojej bestsellerowej książce “Jak wyglądać olśniewająco” przekonuje, że nie trzeba wydawać fortuny, by wyglądać jak milion dolarów. Czy to faktycznie możliwe? Przedstawiam 4 cztery przykłady, które z pewnością zainspirują Cię do odnalezienia własnego, wyjątkowego i olśniewającego stylu, który będzie zachwycał na co dzień!

Bądź jak dziewczyna z Upper East Side

Z pewnością kojarzysz Charlotte z “Seksu w wielkim mieście”. Jej strój był zawsze elegancki, klasyczny i dopasowany do sytuacji. Taka właśnie jest dziewczyna z Upper East Side. Temu stylowi hołdują także Kate Middleton, Natalie Portman czy Jennifer Aniston. Jeżeli dbasz o swoją fryzurę, a koleżanki zawsze zazdroszczą Ci lśniących pukli i doskonałego makijażu no makeup, styl dziewczyny z dzielnicy nowojorskiego okręgu Manhattan jest dla Ciebie. Noś klasyczne ubrania w nowoczesnej odsłonie. Wybieraj stylizacje, które charakteryzują się subtelnym wyczuciem elegancji. Idealne będą skromne sukienki, które dodadzą Ci klasy.

Luksus na luzie

Nie lubisz być przesadnie wystylizowana, ale mimo to przykładasz sporą uwagę do tego, co na siebie zakładasz? Hollywoodzki styl boho, który jest mieszanką luzu i luksusu, jest dla Ciebie idealnym rozwiązaniem. Twoje włosy są przeważnie w kontrolowanym nieładzie, nie lubisz krzykliwych cieni do powiek, wolisz subtelne kreski namalowane eyelinerem. Przykładem gwiazd, które uwielbiają luźny styl boho są Alexa Chung, Taylor Swift, Nicole Richie czy Rihanna.

Wytworna globtroterka

Zawsze wyglądasz szykownie i olśniewająco. Twoją ogromną zaletą jest świeża, promienista cera. Stronisz od mocnego makijażu, ale nigdy nie wyglądasz blado. Jeśli chodzi o fryzury, stawiasz na klasykę w europejskim stylu. Twoim wzorem do naśladowania są Angelina Jolie, Kate Moss czy Sienna Miller.

Styl współczesnej gwiazdy kina

Na co dzień raczej nie wyróżniasz się z tłumu, ale na wielkie wyjścia czy wieczorne szaleństwo stawiasz na czerwoną szminkę, wytworne fale i mnóstwo blasku. Twoje kreacje są najczęściej koloru zielononiebieskiego, krwistoczerwonego lub liliowego. Wiesz, gdzie wyznaczyć granice, dlatego Twój styl to kwintesencja klasyki na wyjątkowe okazje. Bierzesz przykład z Scarlett Johansson, Jennifer Lopez czy Evy Longorii.

Leave A Reply

Navigate