Spodenki z wysokim stanem + bomberka

Wczorajszy długi weekend rozpoczęłam od podróży – najpierw z Warszawy do domu (350 km), a następnie do oddalonego o kilka kilometrów Sanoka, by znów zobaczyć obrazy Beksińskiego, które niedawno mogłam podziwiać na dużym ekranie oglądając “Ostatnią Rodzinę”.

Spodenki z wysokim stanem

Pogoda była cudowna – pierwszy raz od dawna założyłam spodenki z wysokim stanem i bomberkę, nie narażając się na utratę czucia w nogach. Spodenki kupiłam za 3 zł w second handzie i uznałam, że kolorystycznie tworzą zgrany duet z bluzą. Zależało mi na tym, by przede wszystkim czuć się wygodnie i dziewczęco – i tak też było. Buty kupiłam przez Internet – do tego stopnia jestem zakochana w tym modelu, że kupiłam jeszcze bordowe i myślę o zakupie innych kolorów. Są bardzo wygodne, uniwersalne – pasują dosłownie do wszystkiego.

Mam nadzieję, że uda mi się choć trochę sprawić, że poczujecie bieszczadzki klimat oglądając poniższe zdjęcia. To krajobrazy jednego z najpiękniejszych rejonów Polski, których nigdy nie ma się dość ??.

 spodenki z wysokim stanem spodenki z wysokim stanem spodenki z wysokim stanem spodenki z wysokim stanem spodenki z wysokim stanem spodenki z wysokim stanem spodenki z wysokim stanem spodenki z wysokim stanem
jacket olmoswear/t-shirt primark/shorts sh/shoes allegro

1 Comment

Leave A Reply

Navigate