Spersonalizowany prezent na święta – sposób na sukces?

Wybieranie świątecznych prezentów niejedną z nas przyprawia o ból głowy. Choćbyśmy do lat przyjaźniły się z osobą obdarowywaną, to i tak często ciężko jest wpaść na pomysł, który w 100% zaskoczy i ucieszy pod świąteczną choinką. Na szczęście w dobie internetu możemy szybko znaleźć setki różnych inspiracji i wybrać coś, co naszym zdaniem najbliższej odpowiada upodobaniom naszych bliskich. Można też prezent zaprojektować samemu – jak, gdzie i za ile? O tym w dzisiejszym poradniku!

Potęga internetu – świąteczne prezenty na zawołanie!

Naszą zdecydowaną przewagą w walce z brakiem inspiracji prezentowych w okresie przedświątecznym jest oczywiście internetu. To tutaj, za sprawą dosłownie kilku trafnie nakreślonych haseł i kliknięć, jesteśmy w stanie dotrzeć do ogromnych zbiorów inspiracji i gotowych propozycji prezentowych dla osób w każdym wieku, o każdych zainteresowaniach. Pójście na łatwiznę nie jest jednak droga optymalną, zawsze lepiej jest wysilić się odrobinę i podejść do tematu kreatywnie, np. samemu projektując prezent. Dzięki potędze internetu i tysiącom różnych sklepów i usług możemy bez umiejętności technicznych i talentu plastycznego zrobić coś zupełnie wyjątkowego i oryginalnego – coś co osobie obdarowanej na zawsze będzie o nas przypominać. 

Kreatory online – jakie prezenty możemy dzięki nim stworzyć?

Skoro wiemy już, że istnieją w sieci miejsca, w których można zamówić personalizowane prezenty, powinniśmy odpowiedzieć sobie na pytanie, jakiego rodzaju prezenty w ogóle możemy tą metodą stworzyć? Możliwości jest co najmniej tyle ile stron oferujących takie usługi. Znajdziemy wśród nich zarówno dość klasyczne i oczywiste propozycje pokroju t-shirta z własnym nadrukiem, jak i bardziej szalone pomysłu w stylu grawerowanej karykatury na podstawie przesłanego zdjęcia. Naszym zdaniem wybierając prezent personalizowany warto wybrać coś, co połączy unikalny charakter z odrobiną praktyczności, jak np. etui na telefon. Case na smartfona to coś z czym się nie rozstajemy, dzięki czemu mamy pewność, że raz podarowane etui, będzie przy naszym bliskim na co dzień i nie wyląduje w szufladzie na stercie innych, mniej ambitnych i mniej przydatnych prezentów. Własny case na smartfon nie dość, że ochroni tak potrzebne nam w dzisiejszych czasach urządzenie, to jeszcze przyozdobi je wybraną przez nas grafiką. Jaką? To już zależy od nas – wystarczy skorzystać z intuicyjnego kreatora online, wybrać model telefonu, dla którego chcemy stworzyć etui, załadować grafikę 0

Leave A Reply

Navigate