Spersonalizowane prezenty – pomysły na prezenty świąteczne

Nie wiem jak Wy, ale ja uwielbiam święta. Już od początku listopada wprowadzam do mieszkania świąteczny klimat, wieszając ozdoby i słuchając “Last Christmas” ⭐. Wtedy też zaczynam planować, co kupić najbliższym. Nie będę zdradzać konkretnie swoich planów, bo wiem, że tu zaglądają, ale podzielę się z Wami pomysłami na tanie spersonalizowane prezenty świąteczne, które sprawią radość Waszym bliskim ?.

Spersonalizowane prezenty

Ostatnio dostałam cudowne prezenty – gadżety, które zostały stworzone specjalnie dla mnie. To świetny pomysł, jeśli chcecie sprawić komuś radość – spersonalizowane prezenty świadczą o tym, że wybraliśmy coś specjalnie dla danej osoby.

Kalendarz
spersonalizowane prezenty
kalendarz spersonalizowany – 59,99 zł

Jestem jednocześnie bardzo poukładana i roztrzepana – planuję co do godziny każdy dzień, ale muszę wcześniej wszystko zapisać i ustalić. Nie jestem fanką kalendarzy w komputerze czy telefonie – często zdarza mi się coś przypadkowo usunąć, stracić dane, a gdy coś zanotuję, noszę zawsze pod ręką i dopiero, gdy wykreślę wiem, że zostało zrobione. Kalendarz stworzony specjalnie dla siebie, czy bliskiej osoby dodatkowo sprawia, że chce się w nim zapisywać wszystkie najważniejsze rzeczy 🙂

Kubek
spersonalizowane prezenty
duży kubek latte – 49,99 zł, kubek termiczny – 74,99 zł

Mimo, że mam już mnóstwo kubków, co chwilę kupuję nowe. Mam od lat swój ukochany kubek, w którym zawsze piję kawę, i jednocześnie w którym, smakuje mi ona najlepiej. Kubek termiczny zabieram ze sobą w podróże bądź na szkolenia. Możemy na nim stworzyć nasz unikatowy, spersonalizowany napis – zabawny tekst, motywujący cytat czy imię osoby, którą chcemy obdarować ☕.

Pendrive
spersonalizowane prezenty
pendrive – 49,99 zł

Dobrym pomysłem na spersonalizowane prezenty są nośniki danych. Możemy wybierać z zarówno już gotowych szablonów, jak i tworzyć własne, unikatowe, by sprawić przyjemność komuś bliskiemu. Pendrive wykonany jest z drewna i posiada pamięć o pojemności 8 GB.

Innymi świetnymi pomysłami na prezenty świąteczne są:

karty podarunkowe do sklepów odzieżowych lub drogerii (szczególnie jeśli nie znamy kogoś zbyt dobrze i nie chcemy popełnić gafy), ciepłe wełniane czy kaszmirowe swetry, grube szlafroki bądź kapcie, rękawiczki do biegania lub na siłownię, skórzana torba bądź aktówka, etui na telefon, biżuteria, kosmetyki naturalne, lampiony, ozdobne świece, zestawy świątecznych herbatek, fotoksiążki.

Raczej nie wybierajmy prezentów, które są sezonowe, np. figurki reniferów, mikołajów itd.
A Wy, co macie zamiar kupić najbliższym?  ?

Leave A Reply

Navigate