Skąd wziąć pomysł na tatuaż?

Zastanawiasz się nad tym, skąd wziąć pomysł na tatuaż? Często samodzielne wymyślenie czy stworzenie odpowiedniego wzoru tatuażu jest dość kłopotliwe. Sprawa jest prostsza, jeśli chcemy wytatuować coś, co ma dla nas znaczenie, wiąże się z ważnym wydarzeniem w naszym życiu. Jeśli tatuaż ma pełnić wyłącznie funkcję estetyczną, warto zainspirować się wzorami, które przeglądamy w sieci. Jeśli posiadamy już kilka tatuaży, ważne jest, by wszystkie stworzyły spójną całość i pasowały do siebie. Łączenie ze sobą wzorów tatuaży trash polka i watercolor może być niekoniecznie dobrym pomysłem. Gdzie zatem szukać inspiracji? Przedstawiam miejsca, które mnie najczęściej inspirują.

Skąd wziąć pomysł na tatuaż?

Kopalnia tatuażowych inspiracji – Pinterest

Skąd wziąć pomysł na tatuaż?Mnóstwo ciekawych wzorów tatuaży można znaleźć na Pintereście. Co więcej, Pinterest pozwala na posegregowanie wzorów według własnego uznania – np. ze względu na umiejscowienie na ciele, styl tatuaży itd. Dzięki temu szybko i łatwo uszeregujemy wzory, które nam się podobają. Sama często szukając wzorów tatuaży do wpisów, korzystam właśnie z Pinteresta. Znajdziecie tam nie tylko modne tatuaże damskie, ale także inspiracje na tatuaż męski. Jak wyszukiwać wzory? Ja najczęściej wpisuje słowo tattoo + styl, który mnie interesuje czy miejsce na ciele lub motyw.

Profile tatuatorów na Instagramie

Skąd wziąć pomysł na tatuaż?Wiele trendów swoje początki ma na Instagramie. Warto śledzić profile tatuatorów i zainspirować się wzorami tworzonymi przez nich. Sama obserwuję profile Hannah Pixie Snowdon, Carmen Black Tattoo, Kat von D. Często tatuatorzy na Instagramie dodają również swoje autorskie wzory, które chętnie wykonują w okazjonalnej cenie. Warto korzystać z promocji.

Projekt tatuażu w studiu

Pamiętaj, by wybrać dobre studio tatuażu, gdzie zrozumieją Twoją wizję. W końcu to Ty będziesz nosić wzór tatuażu na ciele przez całe życie, a więc ma podobać się przede wszystkim Tobie. Warto napisać do kilku miejsc i zapytać, czy podejmą się wykonania wzoru oraz jaki jest koszt wykonania projektu. Zanim wykonasz tatuaż, projekt możesz dowolnie modyfikować tak, by odpowiadał Twoim oczekiwaniom. Dzięki temu uzyskasz oryginalny, niepowtarzalny wzór tatuażu.

Leave A Reply

Navigate