Ubierz się jak Selena Gomez

Selena Gomez stylizacje – jakie zestawy najczęściej wybiera piosenka i aktorka w jednej osobie? Styl Seleny Gomez zmieniał się przez lata, jednak niezaprzeczalnie jest ona ikoną mody. Zarówno jej codzienne stylizacje, jak i te z czerwonego dywanu, wzbudzają podziw. Gdzie tkwi sekret gwiazdy Disneya? Kto stoi za jej stylizacjami? Przeczytaj i ubierz się jak Selena Gomez!

Selena Gomez stylizacje – początki kariery

Selena Gomez miała siedem lat, gdy zaczęła przygodę z show-biznesem. Jej pierwszą rolą była Gianna, którą zagrała w serialu “Barney i przyjaciele”. Wrota sławy stanęły przed nią otworem, gdy została zauważona przez wytwórnię Disneya. Wówczas zagrała w serialu “Czarodzieje z Waverly Place”, który okazał się hitem. Aktorstwo nie było jednak wystarczającym sukcesem dla Seleny Gomez, która w 2008 roku podpisała kontrakt z wytwórnią muzyczną. Tak narodził się zespół Selena Gomez & The Scene, który wydał dwie płyty, uzyskujące statusy złotych. Zespół wkrótce się rozpadł.

Selena Gomez stylizacje

Styl Seleny Gomez

Za co fani na całym świecie kochają Selenę? Przede wszystkim za naturalność i szczerość – również w stylizacjach. Gomez nigdy nie jest przebrana, ubrana niestosowanie do okazji czy na siłę próbująca się postarzyć/odmłodzić. Jej makijaż jest zawsze stonowany. Gwiazda Disneya wie jak podkreślić swoje atuty. Nie odsłania jednak zbyt wiele, nie wybiera skąpych stylizacji. To dlatego jej ubiór jest zawsze perfekcyjny i z klasą.

Ubierz się jak Selena Gomez

Nie każdy wie, że stylistką gwiazdy jest polka – Barbara Richard. To ona dba o to, by Selena prezentowała się nienagannie. Na co dzień Selena wybiera swetry w stylu oversize i dopasowane jeansy. Nierzadko można ją również zobaczyć w zwykłych szortach, rurkach i basicowych koszulkach. Dobiera do nich luźne, rozpięte koszule czy marynarki. Selena – choć wygląda zawsze stylowo – nie podąża ślepo za trendami. Stawia raczej na ponadczasowe, uniwersalne kroje, w których jest jej po prostu wygodnie. By ubrać się jak Selena Gomez, wcale nie musimy wydawać fortuny. Zamiast tego, warto zainwestować w ubrania dobrej jakości, które będą służyły nam długi czas. Decydując się na basic, stworzymy sobie ogromną bazę kombinacji. Wybieraj raczej szarości, czernie, beże, biele, które pasują do wielu barw. Zawsze stawiaj na naturalność i dziewczęcość.

Na wielkie gale gwiazda Disneya wybiera stylizacje, które podkreślają jej kobiecość, naturalność i wdzięk. Nie boi się odważnych, dużych dekoltów, jednak nigdy nie pokazuje zbyt wiele. Jej piękne, bujne, delikatne fale wspaniale współgrają zarówno z pastelowymi sukienkami, jak i wyrazistą czerwienią – w stylizacjach i na ustach.

Selena Gomez stylizacje

Leave A Reply

Navigate