PROSTE SPOSOBY NA LEPSZY HUMOR!

Każdy z nas miewa okropne dni, w których nic nie idzie po naszej myśli. Trudno udawać uśmiech przed innymi, gdy w głębi duszy czujesz, że rozpadasz się na kawałki. Poniżej znajdziesz sposoby, które pomogą Ci przetrwać gorszy czas.

1. Nie skupiaj się na drobnostkach. Niektóre rzeczy w życiu są poza twoją kontrolą. Cokolwiek się zdarzy, tak musiało być. Zobacz, co będzie mieć do zaoferowania kolejny dzień.

Sposoby na lepszy humor

2. Skoncentruj się na jednej rzeczy na raz. Określ priorytety, co należy zrobić. Nie da się zrobić czegoś dobrze, jeśli myślisz o milionie innych spraw.

3. Znajdź czas dla siebie. Codziennie. Pomaluj paznokcie, weź prysznic i użyj tego niesamowitego peelingu, obejrzyj swój ulubiony film, zadzwoń do mamy. Rób to, co czyni cię szczęśliwą.

4. Nie bądź negatywnie nastawiona. Nie możesz kontrolować każdej sytuacji. Znajdź pozytywy i przekształcaj w nie wszystkie negatywne rzeczy, z którymi się stykasz. Naucz się rozumieć siebie i odpuść to, czego nie możesz zmienić. Zrobiłaś wszystko, co najlepsze.

5. Zjedz ciasto. Zaufaj mi, że cię to nie zrani i nie zrujnujesz swojej sylwetki jednym kawałkiem. Zjedz, bo zasługujesz na to.

Sposoby na lepszy humor

6. Wyjdź na zewnątrz. Idź na siłownię, wybierz się na spacer; po prostu oddychaj świeżym powietrzem i nie ruszaj telefonu. Poświęć czas, aby skupić się na sobie fizycznie i nauczyć się rozpoznawać swoje myśli.

7. Bądź niezależna. Rób swoje rzeczy we własnym tempie.

Sposoby na lepszy humor

 

Leave A Reply

Navigate