Problem ze stylizacją? Wypróbuj te triki ubraniowe!

U każdej z nas czasem występuje problem ze stylizacją. Źle układająca się koszula, zbyt długie spodnie, mechacący się sweter. Znamy rozwiązania! Dzięki tym modowym, ubraniowym trikom, w mig skompletujesz idealnie dopasowaną stylizację na każdą okazję. Przeczytaj i koniecznie przetestuj!

MNĄCA SIĘ KOSZULA POD SWETREM

Często nosimy sweter nałożony na koszulę. To idealna stylizacja do pracy. Problem pojawia się jednak wtedy, gdy koszula zaczyna się nieestetycznie miąć. Co zrobić, by temu zaradzić? Na koszulę założyć zwykły tank top.

PLAMY NA CZARNYCH UBRANIACH

Czarne ubrania mają to do siebie, że szybko się odbarwiają. By usunąć niewielkie plamki z czarnych ubrań możesz użyć markera, który je zamaskuje.

MIERZENIE SPODNI BEZ… MIERZENIA

Brzmi nieprawdopodobnie, a jednak. Jeśli nie masz czasu zmierzyć spodni, a chcesz mieć pewność, że będą na Ciebie pasowały, złap je w pasie, owiń wokół szyi, a następnie spróbuj zetknąć ze sobą dwa końce. Jeśli się łączą – spodnie są na Ciebie dobre, jeśli nie, weź większy rozmiar.

ODSTAJĄCY MATERIAŁ MIĘDZY GUZIKAMI

Odstający materiał między guzikami koszuli to częsty problem pań z dużym biustem. Jak temu zaradzić? Użyj niewidocznej taśmy dwustronnej. I gotowe!

PLAMY Z POTU NA T-SHIRCIE

Plamy z potu na białym t-shircie usuniesz przy pomocy soku z cytryny. Wystarczy, że plamę skropisz kilkoma kropelkami soku z cytryny, potrzesz przez kilka minut i zostawisz na ok. 5 godzin. Następnie wypierz ją i plama zniknie!

BOTKI ZA KOSTKĘ

By botki za kostkę nie skróciły Ci nóg, podwiń nogawki spodni. Ten banalny sposób sprawi, że optycznie wydłużysz sobie nogi.

MECHACĄCY SIĘ SWETER

Nie chcesz, by Twój sweter się mechacił? Wystarczy, że włożysz go do plastikowej torebki, a następnie wrzucisz na noc do zamrażalnika. To na jakiś czas zatrzyma zmechacenie, ponieważ włókna zbiją się razem. Powtarzaj tę czynność co jakiś czas.

PLAMY PO ANTYPERSPIRANCIE

Na twojej bluzce zostały białe plamy po antyperspirancie? Nie martw się, wykorzystaj ten ubraniowy trik! Z łatwością usuniesz je przy pomocy nawilżanych chusteczek.

SPOSÓB NA DRAPIĄCE SWETRY

Problem ze stylizacją z powodu drapiącego swetra? Wystarczy, że użyjesz golarki lub pumeksu do zebrania gryzącego meszku. I załatwione!

ZSUWAJĄCE SIĘ RAJSTOPY

By rajstopy się nie zsuwały i idealnie przylegały do nóg, przed ich założeniem, spryskaj je lakierem do włosów. Dzięki temu unikniesz również rozdarcia.

PRASOWANIE KOŁNIERZA

Prasowanie kołnierza przy koszuli sprawia Ci trudność i nigdy nie jest idealnie gładki? Zamiast żelazka użyj…prostownicy! Dzięki temu Twój kołnierz będzie wyglądał doskonale.

OŁÓWKOWA SPÓDNICA I KOSZULA

Masz problem z dopasowaniem koszuli do ołówkowej spódnicy? Problem ze stylizacją rozwiąże związanie koszuli pod biustem. Nie będzie się ona brzydko marszczyć, a dodatkowo nadasz sylwetce odpowiednich proporcji i zbudujesz figurę klepsydry!

PROBLEM ZE STYLIZACJĄ

Jak widzisz, problemy ze stylizacjami da się łatwo i szybko rozwiązać domowymi sposobami. Dzięki tym ubraniowym trikom w mig skompletujesz idealny look na co dzień i ważne wyjścia. Poradzisz sobie także w awaryjnej sytuacji. Zapamiętaj te wskazówki i koniecznie przetestuj!

Leave A Reply

Navigate