Prezenty na święta – co warto kupić?

Listopad to czas, gdy zaczynamy poszukiwać idealnych podarunków dla najbliższych. Chcemy, aby prezenty świąteczne były wyjątkowe, oryginalne i zaskakujące. Bliska osoba z pewnością bardziej doceni prezent, gdy będzie on personalizowany. Pokazujemy wtedy, że wybierając podarunek, myśleliśmy właśnie o tej konkretnej osobie. Jak wybrać ten idealny?

Personalizowane prezenty na święta

Jeśli poszukujesz podarunku dla bliskiej osoby, np. rodziców, dziadków, drugiej połówki, dobrym wyborem będzie mozaika ze zdjęć na płótnie. To niezwykle osobisty prezent świąteczny, który nie tylko będzie wspaniałą dekoracją we wnętrzu, ale także ponadczasową pamiątką. Tego typu mozaiki ze zdjęć są drukowane na wysokiej jakości płótnie, a następnie naciągane na sosnowe krosna. To dlatego fotomozaikę można powiesić na ścianie. Będzie ona również dobrym wyborem na prezent na rocznicę. Tysiące wspomnień zamkniętych w jednym obrazie to bez wątpienia podarunek, który wzrusza.

Uniwersalnym prezentem może być skórzany notes z imieniem i nazwiskiem lub inicjałami na tarczy. Każdego majsterkowicza ucieszy narzędzie wielofunkcyjne (multitool), z kolei dusza towarzystwa z pewnością będzie zadowolona z zestawu do drinków z monogramem. Pomysłów na podarunek jest naprawdę wiele!

Pomysły na prezent świąteczny dla mężczyzn

Wspaniałym pomysłem na świąteczne prezenty dla taty, dziadka lub męża są zestawy narzędzi. Podręczne zestawy przydadzą się w każdym domu. Dodatkowo istnieje możliwość wygrawerowania dedykacji. To praktyczny, udany, a zarazem osobisty i wyjątkowy prezent. Każdy mężczyzna ucieszy się również z grawerowanej piersiówki z kieliszkami. Ukryta w eleganckim opakowaniu, ucieszy jeszcze przed rozpakowaniem.

Prezent na święta dla kobiet

Jakie prezenty na święta ucieszą każdą kobietę? Panie cenią sobie bardzo osobiste podarunki. W tym przypadku również dobrym wyborem będą personalizowane prezenty świąteczne. Pierwszą propozycją jest kubek termiczny z ciekawym napisem. Zimą docenimy jego funkcjonalność. Ulubioną kawę czy herbatę możemy mieć zawsze pod ręką.

Bardzo osobistym prezentem jest długopis Parker z grawerem. Eleganckie długopisy to również sprawdzone prezenty na rocznicę. Wystarczy dodać napis “Na zawsze razem”, “Kocham Cię” lub wygrawerować datę ślubu czy pierwszego spotkania, by ucieszyć drugą połówkę.

Leave A Reply

Navigate