Najlepsze pomysły na prezent ślubny

Wiele osób pewnie wie, że w przyszłym miesiącu biorę ślub. Najczęstszym pytaniem, jakie pojawia się od gości jest to, co chcemy dostać w prezencie. Kiedyś goście mieli ułatwione zadanie, bowiem para młoda rozpoczynała wspólne, nowe życie i w prezencie dawało się to, co mogło się przydać w nowym domu bądź mieszkaniu – pościel, sprzęty domowe itp. Obecnie najbardziej cenione są kreatywne podarunki. Trafiony prezent ślubny to taki, który odpowiada zainteresowaniom pary młodej, jest ciekawy, oryginalny i funkcjonalny. W dzisiejszym wpisie przedstawiam najlepsze propozycje.

Zestaw do wina z dedykacją

prezent ślubny zestaw do wina
prezent ślubny zestaw do wina
https://mygiftdna.pl/Wino-Zestaw/Couple

Coraz więcej par zaznacza w zaproszeniach, że zamiast kwiatów, wolą wino. Nie ma się czemu dziwić – kwiaty szybko zwiędną, a wino uprzyjemni z pewnością niejeden wspólny małżeński wieczór. Personalizowany zestaw do wina jest w takim przypadku strzałem w dziesiątkę. W zestawie znajdują się: korkociąg, 2 zatyczki (w tym jedna z funkcją nalewaka) oraz obrączki na szyjkę butelki zabezpieczającej przed kapaniem. Mamy możliwość wykonania wysokiej jakości graweru. Dobrym wyborem będzie data ślubu oraz imiona pary młodej.

Personalizowana mapa podróży

prezent ślubny mapa
https://mygiftdna.pl/Mapa-Podrozy/Swiat/Na-Plotnie

Jeśli para, którą zamierzamy obdarować, uwielbia podróże, doskonałym pomysłem będzie personalizowana mapa. Jest ona wydrukowana na płótnie oraz oprawiona w drewnianą ramę, więc jest to nie tylko oryginalny i praktyczny prezent, ale także przepiękna dekoracja mieszkania. Para ma możliwość zaznaczenia odwiedzonych, planowanych, wymarzonych miejsc oraz domu. Liczba dodanych miejsc czy zdjęć z podróży jest nieograniczona. Można je dowolnie układać na mapie.

Zestaw koszulek dla pary młodej

koszulki dla par
https://mygiftdna.pl/koszulki-dla-par/zona-maz

Para młoda, która uwielbia zabawne gadżety czy koszulki, z pewnością ucieszy się z t-shirtów. Wykonane zostały ze 100% niekurczliwej bawełny, dlatego są bardzo komfortowe. Oryginalny zestaw koszulek dla żony i męża to wspaniała pamiątka ślubna. Istnieje możliwość zapakowania koszulek na prezent.

Obraz na płótnie

prezent ślubny obraz
https://mygiftdna.pl/Super-Hero/Super-Para

Obrazy są coraz częściej wybieranym prezentem na ślub. Przede wszystkim to oryginalna i ponadczasowa pamiątka. Wybierając tego rodzaju prezent ślubny, para młoda wie, że poświęciliśmy czas na wybranie niebanalnego podarunku, który odzwierciedla ich charakter czy zainteresowania. Bez wątpienia to idealny prezent dla fana komiksów Marvela i DC Comics. Personalizacja obrazu jest bardzo prosta – wystarczy przygotować wysokiej jakości zdjęcia pary, na której dobrze będą widoczne twarze. Grafik nanosi twarze na obraz. Płótno zostaje oprawione na wewnętrznej drewnianej ramie.

Prezent ślubny: grawerowana karafka i szklanki

Prezent ślubny: grawerowana karafka i szklanki
https://mygiftdna.pl/Karafka-I-Szklanki-Do-Drinkow/We-Love-Each-Other

Moim zdaniem najlepszy prezent ślubny to ten personalizowany. Wtedy obdarowane osoby wiedzą, że podarunek powstawał właśnie z myślą o nich. Nie wybieramy standardowych, schematycznych prezentów, które mogą się powielić. Te z własnym nadrukiem czy grawerem będą z pewnością dużo lepszym wyborem. Ostatnim przykładem jest grawerowana karafka oraz dwie szklanki dla pary młodej. Wybieramy dowolny nadruk. Jeśli chcemy, aby była to pamiątka ślubna, najlepiej zdecydować się na wygrawerowanie daty uroczystości oraz imion małżonków. To ponadczasowy zestaw, który bez wątpienia się przyda.

Inne pomysły na Prezenty Na Ślub można zobaczyć na stronie MyGiftDNA.pl.

Leave A Reply

Navigate