Prezent na urodziny – jak znaleźć odpowiedni?

Prezent na urodziny powinien być dopasowany do zainteresowań osoby, która ma być obdarowana. Idealnym wyborem są personalizowane podarunki, które odnoszą się do ważnych wydarzeń, rocznic czy wspólnych przeżyć. Wiele zależy także od wieku oraz płci osoby, której chcemy podarować upominek. Jak wybrać prezent, by nie popełnić gafy?

Prezent urodzinowy dla dziecka

prezent na urodzinyW dzisiejszych czasach mamy do wyboru mnóstwo zabawek, akcesoriów, które sprawdzą się doskonale jako prezent dla malucha. Jednym z ciekawszych upominków jest czekoladowy smartfon. Każde dziecko uwielbia słodycze, a podane w takiej formie, z pewnością ucieszą niejednego łasucha! Alternatywą mogą być ciekawe książki zawierające malowanki, farby do malowania, klocki czy samochody.

Prezent na urodziny dla nastolatków

Przede wszystkim warto dowiedzieć się, jakie zainteresowania ma nastolatek bądź nastolatka. Jeśli jednak nie masz możliwości ustalenia tej informacji, warto postawić na uniwersalny podarunek. Odpowiednim będzie case na telefon, dekoracyjne neony, automatyczny ołówek czy modne słodycze, jak makaroniki.

Prezent urodzinowy dla osoby dorosłej

Idealnym prezentem dla dorosłego mężczyzny będzie alkohol w eleganckim opakowaniu. Kobiety z kolei na pewno docenią modną biżuterię, która jest doskonałym uzupełnieniem każdej stylizacji. Jeżeli wolisz nietuzinkowe podarunki, wybierz prezent z kategorii “przeżycia”. Może to być zabieg w SPA, manicure, lot samolotem lub przejażdżka sportowym wozem. Popularnym upominkiem jest także wizyta na strzelnicy, floating czy kurs jazdy na snowboardzie. Możliwości są nieograniczone.

Prezent dla dwojga

Jeśli para znajomych urządza wspólną imprezę urodzinową, warto zastanowić się nad podwójnym podarkiem. Dla osób w związku doskonałym prezentem będzie kilkudniowy pobyt w hotelu, kolacja w plenerze, rafting, laserowy paintball, skok ze spadochronem czy tunel aerodynamiczny. Taki upominek dostarczy mnóstwo radości i pozwoli zachować wspomnienia na dłużej.

prezent na urodziny

Jeśli nie masz pomysłu na to, jaki prezent na urodziny wybrać, warto skorzystać z wyszukiwarki prezentów https://lovvi.pl/, która pomoże wybrać doskonały upominek dla siebie lub bliskiej osoby. Dzięki wyszukiwarce już nigdy nie zabraknie Ci pomysłu na nietuzinkowy prezent. Co więcej, masz gwarancję, że będzie trafiony i zapamiętany przez długi czas.

 

 

 

 

Leave A Reply

Navigate