5 pomysłów na prezent na nowe mieszkanie

Coraz więcej młodych ludzi decyduje się na zakup własnego mieszkania czy domu. Wówczas organizuje się parapetówkę, zapraszając znajomych do wspólnego świętowania. Nie da się ukryć, że kupno wymarzonego “M” to ogromne wydarzenie w życiu. Co podarować osobie, która właśnie się przeprowadziła? Przedstawiam najlepsze pomysły na prezent na nowe mieszkanie!

Co kupić na parapetówkę?

Jeśli znajomy zaprasza nas na parapetówkę, należy pogratulować mu inwestycji i obdarować prezentem, który przede wszystkim będzie praktyczny i przyda się w nowym lokum. Ponadczasowym wyborem będą z pewnością patelnie. To właśnie z nich korzysta się na co dzień. Prezent, który ułatwia codzienne funkcjonowanie, jest związany z trybem życia, neutralny, a zarazem użyteczny, z pewnością ucieszy gospodarzy. Ważne, aby wpisywał się w styl wnętrza. Jeśli nie wiemy, jak urządzone jest mieszkanie, należy wybrać minimalistyczną patelnię w czarnym kolorze.

Innym sprawdzonym wyborem na prezent na nowe mieszkanie jest czajnik od tadar.pl. Choć sporo osób decyduje się na czajniki elektryczne, nadal czajnik na gaz lub indukcję cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Wszystko ze względu na to, że do wyboru jest wiele ciekawych, niebanalnych modeli. W tym przypadku poprośmy znajomych o przesłanie zdjęć mieszkania, a w szczególności kuchni. Dzięki temu będzie można dopasować styl czajnika do aranżacji. Dostępne są modele nowoczesne, retro, minimalistyczne lub bardziej awangardowe w rozmaitych kolorach.

prezent na nowe mieszkanie

Praktyczne prezenty na nowe mieszkanie

Ważne jest to, aby prezent na nowe mieszkanie był praktyczny i neutralny. Jeśli na parapetówkę wybieramy się latem, możemy postawić na podarunek, który przyda się właśnie w tym sezonie. Ciekawym rozwiązaniem są m.in. słoik z kranikiem i wkładem na owoce. Tego typu gadżet przyda się podczas plenerowych imprez.

Dobrym pomysłem są lampiony na balkon. Latarenki dostępne są w wielu kolorach, wielkościach i wzorach. Pozwolą wyczarować nietuzinkowy klimat w domowym zaciszu. Zawsze wyglądają stylowo, a jednocześnie są bardzo praktyczne. Mnóstwo modeli można znaleźć na tadar.pl.

Na co jeszcze zwrócić uwagę, wybierając prezent na parapetówkę? Pamiętajmy, że musi on być użyteczny. Bibeloty, niskiej jakości gadżety wylądują w koszu lub na dnie szafy. Wybierajmy prezenty wyłącznie w sprawdzonych sklepach, które mogą poszczycić się świetnymi opiniami dotychczasowych klientów. Funkcjonalnym podarunkiem może być m.in. stylowy chlebak metalowy. Dzięki niemu pieczywo zachowa świeżość na dłużej, a jednocześnie będzie on ozdobą kuchni czy jadalni. Inspiracji jest naprawdę wiele! W razie potrzeby można zapytać gospodarzy o to, czego najbardziej potrzebują. Być może nie sprawimy komuś niespodzianki, za to będziemy mieć pewność, że prezent będzie stuprocentowo trafiony.

Leave A Reply

Navigate