Prezent na 18: co kupić?

Prezent na 18 często bywa prawdziwym wyzwaniem. Chcemy wybrać coś, co solenizant zapamięta na długo. W końcu czas wkraczania w dorosłość to moment, który ma szczególne znaczenie. Dobrym pomysłem są różnego rodzaju prezenty personalizowane. Dzięki temu jubilat otrzymuje podarunek kojarzący się z ważną chwilą, wspomnieniem. Prezenty z imieniem lub zdjęciem są wyjątkowe, stworzone z myślą właśnie o tej konkretnej osobie. Można również zdecydować się na zabawne gadżety. Na szczęście wybór jest naprawdę duży!

Zabawny prezent na 18

Jeśli zamierzamy kupić zabawny prezent na osiemnastkę, dobrym wyborem będzie np. poduszka dowód osobisty. Tego typu gadżet jest opatrzony nadrukiem dowodu osobistego, który kojarzy się z okresem wchodzenia w dorosłość. Wystarczy uzupełnić dane solenizanta – imię, nazwisko, datę urodzenia, wgrać odpowiednie zdjęcie i ponadczasowy prezent gotowy!

Alternatywą jest koszulka z zabawnym nadrukiem. Odzież można dowolnie spersonalizować, dodając imię czy tekst, który kojarzy się nam z jubilatem. Praktyczne podarunki z humorem z pewnością zostaną zapamiętane na długo!

prezent na 18
murrano.pl

Personalizowane prezenty na 18

Jak zostało wspomniane na wstępie, ogromnym zainteresowaniem cieszą się personalizowane prezenty. Są wyjątkowe i funkcjonalne. Wśród topowych propozycji można wyróżnić m.in. album. Na okładce możemy stworzyć własną dedykację, a w środku umieścić rozmaite fotografie. To prezent, do którego odbarowana osoba będzie często wracać.

Ciekawym wyborem może być kubek termiczny. To obecnie bardzo praktyczny gadżet. Dzięki niemu w dowolnym momencie możemy wziąć ze sobą ulubiony napój bez obaw, że szybko wystygnie. Na kubku można umieścić oryginalną grafikę i imię solenizanta. Alternatywą jest kieliszek do wina z grawerem. Tego typu naczynie także można spersonalizować, dodając imię i cytat/powiedzenie.

Jeśli szukamy prezentu na 18. urodziny dla koleżanki, warto rozważyć zakup szkatułki na zegarki czy biżuterię. Nie tylko jest praktyczna, ale także bardzo elegancka. Na szklanej pokrywie można umieścić dedykację, aby całość stała się jeszcze bardziej wyjątkowa.

prezent na 18
murrano.pl

A jeżeli już o biżuterii mowa, można wybrać srebrną lub złotą bransoletkę z grawerem. To również uniwersalny prezent dla dziewczyny.

Leave A Reply

Navigate