Pomysły na prezent walentynkowy dla chłopaka

Kupienie prezentu mężczyźnie na walentynki wydaje się dużo trudniejsze niż obdarowanie kobiety, z tej prostej przyczyny, że panowie potrzebują znacznie mniej rzeczy. Jednak warto zauważyć, że zazwyczaj nie są szczególnie wymagający, więc ryzyko, że będą niezadowoleni z prezentu, niezależnie od tego, co otrzymają, jest niewielkie. Mimo to warto się postarać, szczególnie gdy chce się, by prezent służył dobrze i długo.

Standardowy wybór, a może coś mniej typowego?

Bardzo często prezentem wręczanym mężczyźnie z dowolnej okazji są kosmetyki, a zwłaszcza perfumy, jednak nie zawsze jest to dobry wybór. Postrzeganie zapachu jest kwestią bardzo indywidualną, więc to, co może wydawać się pięknym zapachem kupującej kobiecie, może nie przypaść do gustu mężczyźnie. Ryzyko tego jest stosunkowo niskie, gdyż, jak było wspomniane, panowie na ogół nie są wybredni, jednak jeśli chce się, by prezent był w pełni udany, warto postawić na coś, co do czego można mieć pewność, że spodoba się i przyda. Takimi produktami na pewno są dodatki galanteryjne, zwłaszcza skórzane.

Na zimę – idealne rękawiczki

Ponieważ święto zakochanych wypada zimą, doskonale będzie podarować ukochanemu w prezencie rękawiczki męskie Del Santo ze skóry. Będzie to niezwykle miły gest, nie tylko ze względu na wysoką jakość skóry i trwałość wykonanych z niej rękawiczek (dzięki temu będzie to też doskonała pamiątka). Wyraz troski o jego marznące dłonie na pewno będzie dla obdarowanego bardzo miły, a nawet wzruszający.

Inne dodatki galanteryjne – mile widziane

Na pewno świetnym wyborem są też paski męskie, gdyż tego rodzaju produktów nie można mieć za dużo – choć oczywiście są panowie, którzy stale noszą ten sam pasek. Na pewno podarowany przez dziewczynę, wytrzymały, skórzany pasek stanie się takim właśnie jedynym, najchętniej wybieranym. Oczywiście, jeśli dysponuje się większym budżetem, można kupić skórzany pasek znanej marki, co będzie ważnym bonusem, ale nawet produkty no name, wykonane z tego materiału, mają prestiżowy charakter i taki prezent z pewnością zachwyci każdego chłopaka i mężczyznę.

Pod uwagę warto też wziąć portfel męski. Choć wiele osób nie zdaje sobie z tego sprawy, ten dodatek jest niezwykle ważny – stanowi nie tylko element praktyczny, bez którego trudno jest się obyć, ale też jest wizytówką, tak mężczyzny, jak i kobiety. Elegancki portfel dobrze świadczy o właścicielu, ale bardzo ważny jest też jego stan. Darując ukochanemu skórzany portfel na Walentynki, można mieć pewność, że posłuży mu on długi czas. A do środka warto włożyć swoje zdjęcie.

Leave A Reply

Navigate