Pomysł na tatuaż – gdzie szukać wzorów tatuaży?

Nie wiesz skąd wziąć pomysł na tatuaż?  Na szczęście Internet jest kopalnią inspiracji. Wystarczy jedynie wiedzieć, gdzie szukać wzorów. Do dzieła!

Pomysł na tatuaż z Instagrama

Na Instagramie znajdziecie mnóstwo wzorów tatuaży, którymi można się zainspirować. Istnieje także kilka profili, które prezentują wolne wzory tatuaży u tatuatorów w Polsce, np. profil polandtattoos. Na swoim insta story wrzucają projekty, które można wykonać w krótkim terminie i okazyjnej cenie.

Jakich hashtagów używać, by znaleźć wymarzony wzór tatuażu?
Sprawdź pod:

#tattoo #tattoos #tat #ink #inked #envywear #tattooed #tattoist #coverup #sleevetattoo #handtattoo #chesttattoo #tatted #instatattoo #bodyart #tatts #tats #amazingink #tattedup #inkedup

Pomysł na tatuaż

Blog o tatuażach

Nie chcę swojej strony stawiać za wzór, bo nie jestem jedyną, która publikuje inspirujące wzory tatuaży, ale właśnie tutaj w kategorii “tatuaże” możecie znaleźć listę wzorów w podziale na kategorie, m.in. postaci Disneya, tatuaże z kotem, tatuaże botaniczne oraz ze względu na miejsce na ciele, np. tatuaże na palcach. Często piszę także o tym jak dbać o tatuaż, jakie mogą wystąpić powikłania w związku z tatuażem oraz komu przeszkadza on w karierze. To wiedza w pigułce.

Sama przechodziłam przez tatuowanie ponad 20 razy i chętnie dzielę się swoimi doświadczeniami.

Portale pełne inspiracji

Kilka razy pisałam Wam już o tym, jak bardzo cenię sobie Pinteresta. To właśnie w tym miejscu możecie dzielić się swoimi inspiracjami i tworzyć własne tablice w podziale na kategorie. Tutaj możecie znaleźć moją tablicę z Pinteresta, na której przypinam wzory tatuaży: KLIK.

Pinterest ma również polskie odpowiedniki, na których warto szukać inspiracji do tworzenia własnych wzorów tatuaży, m.in. zszywka.pl, loveit.pl, stylowi.pl, pinka.pl

Fora

Choć fora powoli odchodzą w niepamięć, można na nich znaleźć inspirujące wzory tatuaży. Sama korzystam z forum dostępnym na vinted.pl. Wystarczy założyć wątek, opisać, gdzie chcesz zrobić tatuaż, do czego ma się odnosić itp. Dziewczyny chętnie dzielą się swoimi doświadczeniami i udzielają wskazówek. Choć ostateczna decyzja należy do Ciebie i to Tobie powinien podobać się wzór, czasami warto skorzystać z rad innych.

Pomysł na tatuaż

Leave A Reply

Navigate