Polskie zegarki Balticus – co o nich wiemy?

Zegarki Balticus to jedna z bardzo prestiżowych marek czasomierzy, bardzo wiele osób kojarzy je ze Szwajcarią oraz Japonią, aczkolwiek tak naprawdę mało kto zdaje sobie sprawę, iż w Polsce również powstają ponadczasowe czasomierze Balticus! Co istotne, jest to bardzo młoda i niewielka marka polska która, bardzo odważnym krokiem wdarła się do świata luksusowych zegarków, a tym samym stwarzając niebywałą konkurencje zagranicznym producentom! Pełną ofertę znajdziesz tutaj: Balticus – sklep ZegarkiCentrum.pl

Na samym początku należy zaznaczyć, iż marka Balticus została założona w 2015 roku przez Bartosza Knopa, który pochodzi z Władysławowa. Ciekawostką jest fakt, iż inspiracja do stworzenia tej marki zegarków została zaczerpnięta z podróży do Islandii, a w szczególności poprzez kontakt z brandem JS WATCH. Właśnie w tamtym miejscu narodził się pomysł na zastosowanie do produkcji tarczy zegarków oryginalnych i nietypowych materiałów.

Polska marka Balticus

O czym warto pamiętać? To fakt, że wszystkie dostępne modele czasomierzy polskiego brandu zaprojektowane są w kraju nad Wisłą, co istotne ich projektowanie odbywa się według ścisłych wytycznych Pana Bartosza. Odznaczają się one przede wszystkim niezawodnym mechanizmem działania, dzięki czemu dają pewność i gwarancję wieloletniej oraz bezproblemowej pracy. Są to zegarki, które stanowią idealne rozwiązanie zarówno dla osób dorosłych, starszych, ale mogą być także bez żadnych obaw przekazywane następnym pokoleniom dzieci i wnuków. Powinieneś wiedzieć, że zegarki Balticus, osiągnęły jeszcze większy prestiż poprzez fakt, iż montaż części modeli odbywa się w Gdyni w profesjonalnym i renomowanym salonie zegarmistrzowskim.

zegarki balticus

Zegarki Balticus– ponadczasowe i jedyne w swoim rodzaju

Warto zaznaczyć, iż niezwykłość zegarków Balticus polega na tym że wszystkie czasomierze są sygnowane logiem wytwarzane są w krótkich i numerowanych seriach. Czasomierze Balticus to produkty, które nie są projektowane masowe, aczkolwiek są bardzo eleganckie i ekskluzywne o wyjątkowym charakterze. W obecnym czasie na rynku znaleźć można bardzo bogaty i urozmaicony asortyment nowoczesnych zegarków marki Balticus, których cena jest uzależniona od wielkości danej tarczy, koperty a także koloru i mechanizmu działania. Zegarki męskie w sklepie ZegarkiCentrum.pl dostępne są najczęściej w formie bransolety, wszystkie kolekcje modeli wyposażone są w specjalny datownik, co jeszcze bardziej podnosi ich stylowy design. Jeżeli jesteś zainteresowany czasomierzem marki Balticus dokonując jego zakupu, otrzymujesz przedmiot niezwykły, oryginalny i ponadczasowy.

Zegarki Balticus– nazwa

Powinieneś wiedzieć, iż nazwa Balticus nawiązuje przede wszystkim do Morza Bałtyckiego, wszelkie wykonane projekty nawiązują do morza lub wizerunku fali na tarczy! Kolekcje modeli zegarków wyróżniają się niezwykłą trwałością oraz wytrzymałością, odznaczają się również bardzo wysokim poziomem wodoszczelności, dlatego są tak często wybierane przez klientów.

zegarki balticus

Zegarki Balticus nadal są w modzie

Trzeba wyraźnie podkreślić, iż czasomierze Balticus to produkty, które skierowane są głównie do mężczyzn, bowiem jest to rodzaj typowo męskiej biżuterii. Są to zegarki, które wyróżniają się swoim wyglądem dzięki czemu bardzo często są powodem do rozmów, gdyż wyróżniają klientów którzy je noszą. Bardzo dużą zaletą jest również czasomierzy jest również cena, która nie jest zbytnio wygórowana bowiem dzisiaj dostępne są czasomierze najczęściej w przedziale od jednego to trzech tysięcy złotych. Dla niektórych może jest to cena dość wysoka, aczkolwiek idzie ona w parze z niezwykłą jakością jaką oferuje marka, co istotne firma ciągle się rozwija bowiem technologia idzie do przodu i widać to zarówno na przykładzie telefonów, ale także zegarków. Obecnie coraz większym zainteresowaniem cieszy się połączenie telefonu z zegarkiem czyli tzw. smartwatche,  przede wszystkim ze względu na fakt, iż można je stosować na co dzień, gdyż są niezwykle funkcjonalne i użyteczne.

Ciągły rozwój marki Balticus

Jeżeli chodzi o spółkę pod nazwą Balticus SA, powstała ona w lutym 2020 roku, natomiast wcześniej była ona prowadzona w formie jednoosobowej działalności gospodarczej. Obecnie oferta jest coraz bardziej poszerzana o biżuterię męską, przy współpracy z firmą Goldmark pochodzącą z Wejherowa.
Dzisiaj czasomierze marki Balticus można zakupić w 18 salonach na terenie całej Polski, co istotne firma postanowiła powiększyć jeszcze bardziej sieć swojej sprzedaży. Marka Balticus to firma odznaczająca się luksusem, która prezentuje bardzo wysoki poziom oraz najwyższą jakość wykonania. O czym warto pamiętać? To fakt, iż wszystkie elementy są bardzo precyzyjnie dopasowane, tarcze wykończone są z wyszukanych materiałów pochodzących od renomowanych producentów. Na uwagę zasługują również bransolety i koperty zegarków Balticus, które oprawione są na bardzo wysokim poziomie odznaczają się niezwykłą elegancją. Poprzez zastosowanie oryginalnych grawerunków, które wykonane są z bardzo dużą starannością konkurencja tak naprawdę nie ma żadnych szans na walkę z tą marką.

Jeśli poszukujesz ponadczasowego czasomierza, zapoznaj się z dostępną ofertą na rynku i wybierz odpowiedni model dla siebie, postaw na nowoczesny styl i ponadczasowy design! Balticus to precyzja, skuteczność a przede wszystkim najwyższa jakość!

Leave A Reply

Navigate