Podsumowanie 2016 roku

Hej! ?

Podsumowanie roku 2016 – jaki był? co mnie rozbawiło, co się zmieniło, a co pozostało niezmienne? Przygotowałam własne, alfabetyczne, podsumowanie mijającego roku. Enjoy!

A – Avalanche – piosenka, której najczęściej słuchałam w tym roku, przypomina mi cudowne, koncertowe momenty, atmosferę na czerwcowym koncercie BMTH i pozwala przetrwać do kolejnego.

B – Baczyński, który niezmiennie jest ze mną od lat w postaci miniaturowego tomiku, z którym się nie rozstaję, i dodaje otuchy w trudnych momentach.
C – Czarne Lustro – serial, który wywarł na mnie największe wrażenie.
D – Dom – za którym tęsknie i do którego zawsze wracam z uśmiechem, pomimo zmęczenia.
E – e-marketing – zakochałam się w tym roku jeszcze mocniej ♥
F – Facebookmoje miejsce, które z przyjemnością dzielę z Wami.
G – Górka Kazurka – moje ulubione miejsce na odpoczynek. Często robię tam zdjęcia na bloga.
H – Harry Potter – w tym roku po raz kolejny obejrzałam wszystkie części, kupiłam gry na PSP i nadrabiam z Harrym zaległości w czytaniu.
I – Instagram – serwis, który w tym roku wprowadził sporo nowości. Ja również staram się wrzucać coraz lepszej jakości zdjęcia.podsumowanie roku 2016
J – Joy –  moja cudowna przygoda w konkursie na Ambasadorkę JOY’a. Wideo możecie zobaczyć na stronie. Ja jestem ogromnie dumna, że mogłam się sprawdzić i znalazłam się w pierwszej dziesiątce z kilkuset kandydatek, a przede wszystkim poznałam mnóstwo cudownych osób, z którymi kontakt mam do dziś.
K – Książki – w tym roku postawiłam głównie na książki o marketingu, mediach społecznościowych, blogowaniu. Zdobytą wiedzę wykorzystuję głównie, by ulepszać treści dla Was.
L – Le petit cafe – ulubione miejsce na Ursynowie, które odkryłam dzięki Kamili. Cudowna atmosfera, pyszna kawa i idealny kąt do tworzenia.
M – Miłość – dzięki najbliższym cieszę się z małych rzeczy i nie wariuję, gdy coś zwyczajnie mi nie wychodzi.
N – Nitson – snapchat, do którego coraz bardziej się przekonuję i gdzie dzielę się ważnymi – i mniej ważnymi – rzeczami z codziennego życia.
O – Ola – moja siostra i najważniejsza osoba, wierna fanka mojego bloga i dzielny komentator, a przede wszystkim wielkie wsparcie i ogromne ciepło.
P – Praca, do której zawsze przychodzę z przyjemnością, ogromnym zapałem, a wynoszę masę wiedzy, inspiracji i planów na przyszłość.
R – Rozwój – najlepsza inwestycja w siebie.
S – Studia – kolejny rok odkładam je “na później”, by nareszcie robić, to co lubię i co odkryłam bez nich.
T – Tatuaże – w tym roku przybyły mi 3 kolejne. W nadchodzącym planuję nareszcie dokończyć rękaw.
U – Upór – dzięki niemu w tym roku uzyskałam wszystkie certyfikaty Google AdWords.
W – Warszawa – miejsce, w którym się odnalazłam i czuję się jak “u siebie”.
Y – Youtube – do którego miałam w tym roku kilka podejść, lecz za szybko rezygnowałam. Mam nadzieję, że w nadchodzącym roku uda mi się zrealizować plany z nim związane w nieco innej formie niż dotychczas.
Z – Za jakie grzechy, dobry Boże? – film, który rozbawił mnie tym roku do łez.

A Wy, jak wspominacie rok 2016? ?

2 komentarze

    • jeilliebean Reply

      Wzajemnie! :*
      Mam nadzieję, że niedługo się w nim spotkamy 🙂

Leave A Reply

Navigate