Moje podsumowanie miesiąca – wrzesień

Wrzesień był dla mnie prawdziwym wyzwaniem – zarówno jeśli chodzi o sprawy zawodowe, jak i zdrowotne, plany. Pozwalam sobie na odrobinę prywaty na blogu, bo wiem, że sporą część z Was interesuje to, jak to się stało, że zajęłam się SEO, co z moim zdrowiem. Dzielę się tymi częściami, by dać Wam wskazówkę, jak dbać o siebie i co zrobić, gdy zauważycie u siebie niepokojące objawy.

Zmiana pracy

Przede wszystkim, największą zmianą dla mnie we wrześniu była zmiana pracy. Zrezygnowałam z bycia specjalistą SEO/SEM w agencji, a powoli przechodzę na swoje. Obecnie zajmuję się SEO w portalu dla kobiet Ikona Mody, na który serdecznie Was zapraszam – znajdziecie tam sporo newsów o modzie i urodzie, stylizacje na każdą okazję itd. 😋  Dodatkowo zajmuję się copywritingiem. Muszę przyznać, że praca, która nie wymaga od Ciebie wstawania z łóżka jest jedną z najprzyjemniejszych.

Problemy zdrowotne

wrzesień karolina nitkaJeśli chodzi o moje zdrowie, na moim Facebooku informowałam Was o pobycie w szpitalu. Po odebraniu wyników biopsji, niestety, nie usłyszałam pozytywnych wieści, bo wykryto u mnie dysplazję. Dodatkowo, mam ciężką anemię. Obecnie znalazłam sobie specjalistę w Warszawie, oddałam wycinki do ponownego przebadania i czekam na “werdykt”. Dzisiaj byłam na badaniach krwi, co jest niezwykle istotne. Pamiętajcie, że nawet jeśli cieszycie się dobrym zdrowiem, przynajmniej raz w roku powinniście zrobić kompleksowe badania. To dla mnie ogromny szok, gdy słyszę od moich znajomych, że nie pamiętają kiedy robili badania krwi lub robili je 5 lat temu. Jeśli ktoś z Was potrzebowałby porady, jakieś objawy Was niepokoją, piszcie śmiało, postaram się pomóc i polecić specjalistów.

Wrzesień – Beka z Klientów THE MOVIE

Pewnie kojarzycie fanpage Beka z Klientów. Pora się przyznać kto za nim stoi. Na pomysł wpadłam z koleżanką, z którą pracowałam w sieciówce. Miał być dla żartu, na chwilę, bez większego planu. Zszokowało nas to, że stał się hitem. Miał wzloty i upadki, ale ostatecznie prowadzę go dalej. Rok temu z moim przyjacielem – aktorem i reżyserem – Kamilem, wpadliśmy na pomysł, by nakręcić film na podstawie fanpage’a. Będzie to historia komiczna i dramatyczna jednocześnie. Zaręczam, że niektóre historie Was wzruszą do łez, inne rozbawią. I o to tu chodzi. Film będzie nieoczywisty. Jestem z niego bardzo dumna i z nas, że pracujemy nad filmem, nie poddajemy się i chcemy zrobić coś więcej. Pisze o nas Eska, Filmweb, 11 października o 11:00 wystąpimy w Czwórce 😋 . Więcej o filmie przeczytacie na Odpal Projekt – będziemy również wdzięczni za wsparcie, bo i tak sporo realizujemy z własnej kieszeni, więc nie ukrywamy – przyda się 😌.

Leave A Reply

Navigate