Piękna i Bestia – wyjątkowa róża na prezent

Kwiaty są ponadczasowym prezentem, który można wręczać z wielu różnych okazji. Można podarować je zarówno bliskim osobom, jak i nauczycielom, znajomych z pracy, czy też szefowi. Szczególnie popularne są róże, które są jednymi z najszlachetniejszych odmian kwiatów. Niestety, płatki róż szybko opadają, dlatego róża wieczna Piękna i Bestia to ciekawa alternatywa dla klasycznego bukietu. Dowiedz się o niej więcej.

1. Piękna i Bestia – wieczna róża z bajki

2. Róża Piękna i Bestia pamiątką na lata

3. Róża stabilizowana czy klasyczny bukiet?

4. Jak zamówić wieczną różę?

Róża Piękna i Bestia to efektowny podarunek dla każdej osoby, którą chce się obdarzyć wyjątkową pamiątka na lata. Wieczna róża to znacznie więcej niż zwykły kwiat, dlatego jej wręczenie sprawia przyjemność każdemu obdarowanemu. Poznaj zalety róży stabilizowanej pod kopułą ze szkła.

Piękna i Bestia – wieczna róża z bajki

Bajka Piękna i Bestia jest jedną z najbardziej znanych i lubianych produkcji Disneya. Historia doczekała się kilku kontynuacji oraz została nakręcona w formie baśni z aktorami, w której w rolę Belli wcieliła się Emma Watson. Bajkowy książę, przemieniony za karę w straszną Bestię, miał własną różę, która ukryta pod szklaną kopułą, odliczała czas, jaki pozostał mu, by nauczyć się kochać. Róża stabilizowana niesie zatem piękne przesłanie i wyraża szczere uczucia – miłość, wdzięczność, szacunek i głęboką przyjaźń.

Róża Piękna i Bestia imituje wygląd bajkowego kwiatu, należącego do księcia przemienionego w przerażającego potwora. Dekoracyjna wieczna róża zamknięta pod szkłem prezentuje się wyjątkowo elegancko i stanowi ponadczasową dekorację wnętrza. Dzięki niej w pomieszczeniu przez cały rok goszczą kwiaty, które dodają uroku każdej przestrzeni bez względu na styl, w jakim jest utrzymana.

Róża Piękna i Bestia pamiątką na lata

Wieczne róże są pamiątką, która przez długie lata zachowa piękny wygląd. Róża jest odpowiednio zabezpieczona, dzięki czemu wygląda jak świeży kwiat, pomimo upływu czasu. Piękna i Bestia jest trwała, zarówno gdy jest ukryta pod kopułą, jak i gdy jest jej pozbawiona. Wystarczy, że unika się ekspozycji wiecznej róży na silne światło słoneczne i wilgoć, a kwiat wygląda świeżo przez lata.

Wręczenie Pięknej i Bestii zaskakuje obdarowanego i sprawia mu ogromną przyjemność. Jest to znakomity podarunek na Dzień Matki lub Dzień Babci, z okazji Walentynek, rocznicy ślubu, Dnia Nauczyciela, czy też dla bliskiej przyjaciółki na okrągłe urodziny. Wieczne róże są prezentem, który sprawdza się zarówno w przypadku bliskich osób, jak i tych, z którymi ma się wyłącznie zawodowe relacje.

Wieczna róża może stanąć w każdym pomieszczeniu, ozdabiając kuchenny kredens, witrynę w jadalni, czy też komodę w salonie. Piękna i Bestia równie dobrze wygląda w sypialni, gdzie pomoże stworzyć romantyczną i intymną atmosferę dla kochających się małżonków lub par.

Róża stabilizowana czy klasyczny bukiet?

Szukając pomysłu na prezent, można zdecydować się zarówno na wieczną różę, jak i na klasyczny bukiet. Róża stabilizowana jest trwała, elegancka i ponadczasowa. Jest zabezpieczona specjalnymi środkami, które chronią ją przed więdnięciem i opadaniem płatków, jednocześnie zachowując naturalny wygląd kwiatu. Ponadto róża wieczna jest równie trwała bez względu na to, czy znajduje się pod szkłem, czy też jej włożona bezpośrednio do suchego wazonu. Minusem wiecznych róż jest brak zapachu, który mają świeże kwiaty. Ponadto stabilizowany kwiat może się złamać, jeżeli będzie się go nieostrożnie eksponować.

Klasyczne bukiety szybko tracą swój urok – niekiedy już po kilku dniach wszystkie róże więdną i prezentują się nieestetycznie. Ponadto bukiety niszczeją ze względu na pojawianie się w wodzie bakterii, które powodują gnicie liści i łodyg zanurzonych w cieczy. Woda, w której znajdują się kwiaty, może mieć przez to brzydki zapach, nawet gdy wymienia się ją co najmniej raz dziennie. Jeżeli wybierze się wieczne róże, każdy z tych problemów zniknie.

Jak zamówić wieczną różę?

Wieczne róże zamówi się w wybranym kolorze, zarówno w wersji pod szklaną kopułą, jak i bez szkła. Piękna i Bestia to klasyczna czerwona róża pod szkłem. Znajdzie się ją w sklepie online, który realizuje zamówienia już w kilka dni. Płatność za zamówienie odbywa się za pośrednictwem bezpiecznego systemu PayPal, przelewem bankowym lub kartą kredytową. Po otrzymaniu płatności, sklep wysyła kwiat przesyłką kurierską lub pocztową na wskazany adres.

Co ważne, wieczne różne można zamówić jako prezent i wysłać bezpośrednio do osoby, którą chce się obdarować. Wystarczy wskazać miejsce jej zamieszkania i wybrać opcję pakowania przesyłki w ozdobny papier. Dodatkowo do podarunku dołącza się karteczkę z adnotacją, dzięki której przekazuje się szczere życzenia. W sklepie do każdej róży Piękna i Bestia zamówi się pudełko ekskluzywnych czekoladek Lindt Lindor, które wraz ze stabilizowaną różą jest umieszczone w ozdobnym opakowaniu.

Jeżeli szukasz innych wiecznych kwiatów, prócz róż czerwonych możesz zdecydować się na czarne, żółte, białe, różowe i tęczowe odmiany.

Leave A Reply

Navigate