Pas do pończoch – jak go nosić?

Pończochy są bez wątpienia zmysłowym elementem kobiecej garderoby. Potrafią one rozpalić zmysły partnera oraz świetnie uzupełnić całą stylizację kobiety. Mogą one być zarówno wykorzystywane podczas wspólnych wieczorów z partnerem, randek, jak i na co dzień. Kobieta, która nosi pończochy czuje się pięknie i atrakcyjnie, co znacząco dodaje pewności siebie. Bardzo często jednak problemem staje się odpowiedni dobór pasów do pończoch. Jakie są ich rodzaje i na co warto zwrócić uwagę przy ich zakupie? Tego dowiecie się poniżej!

Rodzaje pasów

Na początku warto wiedzieć, że podział pasów do pończoch skupia się wokół liczby podwiązek. Ich zadaniem jest podtrzymać pończochę w jednym miejscu. Możemy w różnych ofertach znaleźć pończochy z czterema, sześcioma, ośmioma czy nawet czternastoma paskami. Wybór jest więc uzależniony jedynie tym, jaki efekt chcemy osiągnąć. Jeśli zdecydujemy się na więcej podwiązek, pończochy będą stabilniej utrzymane. Czasami jednak podtrzymanie pończoch wcale nie jest takie istotne. W takim przypadku kierujemy się względami estetycznymi. Pasy jednak możemy dzielić według innych reguł. Można się skupić na ich grubości, materiale czy dodatkowych funkcji. Niektóre modele potrafią nawet podkreślać kształty kobiety.

Na co zwrócić uwagę przy zakupie?

Musimy pamiętać o tym, żeby pasy dobierać do pończoch, a nie odwrotnie. Czasami dobór odpowiedniego pasa może być naprawdę trudny, szczególnie podczas zakupów online. Dlatego warto zdecydować się na już gotowy komplet. Kupując jednak elementy oddzielne warto zwrócić uwagę na szerokość pasa na biodrach, możliwość regulacji, zaczep pasków czy materiał wykonania (bo przecież pas musi masować do reszty bielizny).

Pasy oczywiście mogą posiadać różne rozmiary. Warto więc zerknąć na tabelę rozmiarów i dopasować bieliznę odpowiednio do swoich rozmiarów. Jeżeli pas będzie dobrze dopasowany, będzie on lekko opinać sylwetkę, ale nie uciskał jej. Pas nie może wprowadzać dyskomfortu. Dobrym wyborem są regulowane pasy do pończoch, które sprawiają, że są elastyczne rozmiarowo, przez co pozwalają na swobodne dopasowanie ich do sylwetki.

Noszenie pasów do pończoch

Zapewne wiele osób zgodzi się z tym, że sposób noszenia pasów do pończoch jest kwestią indywidualną. Wszystko będzie zależeć od tego, jakie są preferencje kobiety. Bardzo często pończochy z pasami są noszone pod sukienki czy spódnice. Niektóre kobiety decydują się jednak na noszenie ich na co dzień. Możliwe jest także noszenie samego pasa. Taka zmysłowa bielizna może zdecydowanie rozpalić atmosferę w sypialni. Często Panny Młode decydują się na ubranie takiego zestawu pod suknię ślubną jako niespodziankę dla partnera przed nocą poślubną. Pamiętajmy jednak o tym, żeby taka bielizna była w jasnych odcieniach, aby nie prześwitywała spod sukni ślubnej.

Nakładanie pasa do pończoch

Ta czynność jest bardzo intuicyjna. Żadna kobieta nie powinna mieć z tym większego problemu. Na początku nakłada się pończochy, następnie ubiera się pas, a później łączy się ze sobą oba elementy za pomocą zapięcia. Podwiązki będą utrzymywać bielizną, dlatego nie trzeba martwić się o stabilność pończoch.

Pasy do pończoch są naprawdę zmysłową bielizną, która potrafi rozpalić niejednego mężczyznę. Świetnie nadają się one zarówno do wieczornych wyjść, jak i na co dzień. Powinny więc znajdować się one w garderobie każdej kobiety. Więcej ciekawych gadżetów znajdziecie na https://sexactive.pl/wibratory-damskie

Leave A Reply

Navigate