Co zrobić, gdy twój partner nie akceptuje tatuaży?

W Internecie można znaleźć mnóstwo wątków na forach, gdzie kobiety żalą się, że ich partner nie akceptuje tatuaży. Przede wszystkim należy się zastanowić, czy druga osoba ma prawo ingerować w nasz wygląd. Odpowiedź jest prosta – oczywiście, że nie. To my mamy się czuć dobrze ze sobą. Związek jednak polega na kompromisach, dlatego warto przeanalizować fakt, dlaczego partner nie zgadza się na tatuaż i wspólnie wypracować rozwiązanie.

Mój partner nie akceptuje tatuaży – co robić?

Czy Twój partner zaczął być z Tobą, gdy już miałaś tatuaże? A może planujesz zrobić swoją pierwszą dziarę, bo obecnie jest po prostu taka moda? Obie te sytuacje warto rozpatrywać osobno. W przypadku, gdy Twoje ciało pokrywają tatuaże od wielu lat, a Twój partner zaczął z Tobą być, wiedząc, że je posiadasz, sprawa jest nieco bardziej skomplikowana. Jeśli nagle obrazki na ciele zaczęły mu przeszkadzać, przede wszystkim należy porozmawiać, dlaczego tak się stało. Być może tatuaże prezentują się nieestetycznie, z biegiem lat wyblakły, szpecą zamiast zdobić? W takim przypadku należy je odświeżyć, odpowiednio pielęgnować na co dzień. Być może masz wytatuowany obraźliwy symbol albo coś, co ma związek z Twoimi byłymi partnerami? Choć wzory te mogą Ci się podobać, spróbuj zrozumieć obecnego partnera. Ciekawy cover może zaprezentować się równie dobrze!

Co zrobić, jeśli planujesz swój pierwszy tatuaż, ale partner się nie zgadza? Obecnie trwa moda na tatuaże. Jeśli nie wiesz tak naprawdę, czy ozdoba na stałe jest dla Ciebie, ale chcesz koniecznie mieć dziarę, aby nie być z trendami do tyłu, wysłuchaj partnera. Być może ma sporo racji. Warto pamiętać, że tatuaże są na stałe. Oczywiście można usunąć je laserem, jednak po zabiegu pozostaje nieestetyczna blizna. Poczekaj jakiś czas i jeśli nadal będziesz chciała w ten sposób ozdobić ciało, zdecyduj się na tatuaż – w końcu to Twoje ciało. Warto jednak dać sobie trochę czasu i wybrać wzór, który prędko Ci się nie znudzi. Partner często w takich przypadkach jest głosem rozsądku.

A może portale randkowe?

Jeśli Twój partner nie akceptuje tatuaży, zastanów się, czy naprawdę chcesz z nim spędzić resztę życia. Dla niektórych tatuaże to chwilowa moda, inni traktują je jako nieodłączną część swojej osobowości. Czy warto być z osobą, która nie akceptuje tego, jaka jesteś?

Współcześnie sprawę ogromnie ułatwiają portale randkowe. Ranking tych najbardziej polecanych można znaleźć na stronie: https://nudez.pl/portale-randkowe/. Dzięki temu znajdziemy partnera, który zaakceptuje naszą miłość do tatuaży, a być może zacznie ją nawet podzielać. Wystarczy jasno określić preferencje i dobrze się bawić!


2 komentarze

  1. Uwielbiam takie poradniki! Ten akurat w punkt! Nawet zastanawiałam się 2 dni temu nad tym… a tuu taki wpis 😀 Dzięki. Pozdrawiam.

Leave A Reply

Navigate