Paged – niemiecki sznyt w Polsce

Poszukujesz nowych mebli do domu? Chciałbyś coś zmienić w swoim domu, ale nie jesteś pewny od czego rozpocząć? Zachęcamy Cię do przejrzenia oferty pochodzących od firmy Paged. Produkowane przez nią meble krzesła i stoły charakteryzują się trwałością i niepowtarzalnym designem.

Niemiecka dokładność – polska produkcja

Firma powstała już w XIX wieku. Do dzisiaj zachwyca wytrzymałością i wspaniałym designem. Producent mebli pochodzi z Niemiec, a dokładniej z Nadrenii. Jego wizytówką jest projektant i stolarz Michale Thonet. wymyślił on nowatorski sposób wycinania drewna, aby uzyskało ono określony. Właśnie przy wykorzystaniu tej metody powstały stoły i fotele marki Paged. Są to typowe meble gięte. Produkuje się je w Polsce z dwóch miejscowościach. Pierwsza z nich to Jasienica, a druga to Sędziszów Małopolski.

Gdzie sprawdzą się doskonale polskie krzesła marki Paged?

Krzesło jest takim meblem, który przyda się praktycznie w każdym pomieszczeniu. Dlatego warto jest poświęcić trochę czasu na znalezienie odpowiednich dla siebie modeli. Jeżeli jest na etapie poszukiwania miejsc do siedzenia w salonie lub w jadalni, to bardzo dobrze trafiłeś. Jeżeli masz jadalnię w stylu vintage lub skandynawskim, to doskonale sprawdzą się w niej krzesła z drewna.

Mają one bardzo charakterystyczny i niezapomniany styl. Nie zabrakło w nich również giętych elementów. Do bardziej nowoczesnego wnętrza o wiele lepiej będą pasowały siedziska zrobione z jednego wygiętego elementu.

Natomiast miejsca do siedzenia z obiciem to świetny wybór do jadalni w stylu glamour. Jest nowocześnie, ale jednocześnie elegancko. W stylu glamour musi być błyszcząco i wygodnie. Takie bardzo miękkie siedzisko z pewnością będzie zachęcało do spędzenia wielu godzin przy stole razem z rodziną.

Krzesło tapicerowane czy fotel?

Krzesło tapicerowane firmy Paged tak samo jak krzesło standardowe musi dobrany do wnętrza. Dzięki temu całość staje się wyjątkowo harmonijna . Na pewno dobrym wyborem do salonu w Twoim domu będą fotele tapicerowane. Są one wybitnie wygodne. To sprawia, że takie miejsce do siedzenia, staje się jednocześnie miejscem do odpoczynku. Fotele marki Paged mają mnóstwo wzorów i kolorów. Jeżeli kochasz fotele w niecodziennym stylu, to z całym przekonaniem możemy Ci polecić siedziska kubełkowe. Są one bardzo wszechstronne, ponieważ z jednej strony są nowoczene, a z drugiej swoim stylem wprowadzają retro klimat we wnętrzu.

Stoły marki Paged

Stoły to kolejna kategoria, na którą powinieneś zwrócić wyjątkową uwagę. Do dużego biura możemy Ci polecić stół konferencyjny. Jego blat ma wyjątkowo dużą powerzchnię. Z powodzeniem zmieszczą się przy nim wszyscy zaproszeni goście.

Natomiast, gdy chcesz trochę odświeżyć Twoje codzienne miejsce do pracy, to polecamy Ci biurka marki Paged. Te biurka mogą mieć regulowane blaty, dostawki lub kompaktowe rozmiary. To wszystko specjalnie dla Twojej wygody przy pracy.

Leave A Reply

Navigate