TREND ALERT: Okrągłe torebki na lato 2020

Okrągłe torebki to prawdziwy hit lata 2020! Model ten lansują topowi projektanci. Na szczęście wcale nie trzeba wydawać fortuny na najmodniejsze torebki na lato. Sporo propozycji można znaleźć w sieciówkach czy sklepach internetowych. Jak wybrać tę idealną torebkę, która będzie jednocześnie pojemna i stylowa?

Najmodniejsze okrągłe torebki

Okrągłe torebki nie są w zasadzie żadną nowością. Już od kilku sezonów można zobaczyć na ulicach stylowe torebeczki w formie koszyków. Pojawiły się również modele pokaźnych rozmiarów, które znajomicie nadają się na plażę. Okrągła torebka swoją rozpoznawalność zawdzięcza Meghan Markle. Jak to możliwe? Aktorka już w grudniu 2017 roku (wówczas jako księżna) pojawiła się z modelem Pixie marki Chloe. Zdecydowała się na dwukolorowy model w rozmiarze small. To właśnie od tego czasu torebki okrągłe są hitem i rządzą na światowych wybiegach. Są także ulubionym dodatkiem fashionistek na całym świecie. Nic nie wskazuje na to, aby cokolwiek miało się zmienić, dlatego warto kupić wymarzoną okrągłą torebkę!

najmodniejsze okrągłe torebki
The Everygirl

Jaką okrągłą torebkę wybrać?

Przede wszystkim najmodniejsze torebki okrągłe to te, które nawiązują do fascynacji naturą czy do lat 70. Odpowiednim wyborem będą wszelkie torebki w formie koszyczków. Zwracaj uwagę na to, z czego wykonano torebkę. Może to być naturalna skóra, drewno, rafia. Na co dzień sprawdzą się większe torebki, które pomieszczą wszelkie istotne rzeczy. Z kolei na wieczorne wyjście decyduj się na modele XS. Ważne jest to, aby miały zaokrąglony kształt.

Okrągłą torebkę można nosić na wiele sposobów. Doskonale prezentuje się z sukienkami boho, ale także z klasycznymi jeansami i t-shirtem. Jeden dodatek zagwarantuje niemal niezliczone opcje. Torebki okrągłe to zarówno te eleganckie, wyrafinowane modele ze skóry, jak i stylowe, dziewczęce koszyczki. Sporo modeli znajdziesz w sieciówkach. Również polskie marki stawiają na okrągłe torebki. Gdy cenisz sobie przede wszystkim najwyższą jakość i unikatowy design, stawiaj na rodzime rzemiosło. Warto się pośpieszyć, gdyż najmodniejsze torebki na lato 2020 szybko się wyprzedają!

okrągłe torebki lato 2020
Pinterest

Leave A Reply

Navigate