5 sposobów na naturalnie większe usta!

Każda kobieta marzy o pięknych, zmysłowych, pełnych wargach. Co zrobić, jeśli natura nam ich poskąpiła? Wcale nie musimy uciekać się do medycyny estetycznej. Istnieją domowe sposoby na pełne wargi. Jak naturalnie powiększyć usta? Sprawdź!

PEELING CUKROWY NA USTA

By optycznie powiększyć usta, wystarczy je wygładzić. Jeśli mamy popękane i suche wargi, wydająsię one mniejsze. Dodatkowo, nie wygląda to zbyt estetycznie. Istnieje domowy sposób, by temu zaradzić. Wystarczy, że raz w tygodniu wykonasz peeling na ustach. Świetnie sprawdzi się peeling cukrowy, który skutecznie je wygładzi. Możesz również przy szczotkowaniu zębów delikatnie masować wargi miękką szczoteczką. Znikną nierówności, a nasze usta zyskają piękny kolor.

PRZYPRAWY

Niektóre z przypraw mogą powiększyć nasze usta. Nie bez powodu dodawane są do błyszczyków. Jakie przyprawy wybrać? Możesz użyć cynamonu, chili lub imbiru. Po nałożeniu następuje uczucie mrowienia i lekkiego pieczenia. Przyprawy “podrażniają” usta, co skutkuje ich powiększeniem. Pamiętaj jednak, by nałożyć niewielką ilość przyprawy!

CHWILOWY POWIĘKSZACZ UST

Ostatnio niezwykle popularne stały się tzw. lip enhancery. Są to nakładki, które przysysamy do ust na kilka sekund. Do wyboru mamy rozmaite kształty i wielkości. Efekt utrzymuje się kilka godzin. To bezpieczna metoda, dzięki której kontrolujemy powiększenie. Możemy również sprawdzić, czy pełniejsze usta pasują do naszej twarzy.

JOGA TWARZY NA POWIĘKSZENIE UST

Skutecznym sposobem jeśli chodzi o to, jak naturalnie powiększyć usta, jest joga twarzy. Potrzebna jest jednak konsekwencja. Ćwiczymy codziennie przez ok. 5 minut. Jakie ćwiczenia wykonywać? Wymawiaj wyraźnie wszystkie samogłoski, napinając przy tym mięśnie twarzy. Możemy również powoli wypuszczać powietrza przez “dziubek” (podobnie jak gwizdanie). Szybko zobaczysz efekty, nie tylko w poprawie wyglądu ust!

MAKIJAŻ POWIĘKSZAJĄCY USTA

Krótkotrwałym sposobem, ale skutecznym, gdy zależy nam na szybkim i doraźnym efekcie, jest makijaż ust. W tym celu użyj konturówki w kolorze warg i obrysuj usta (nieco ponad naturalną linię). Usta pomaluj szminką – nie powinna być za ciemna, bo uzyskamy efekt odwrotny do zamierzonego. Makijaż ust wykończ błyszczykiem (przezroczystym), który dodatkowo optycznie powiększy usta.

1 Comment

  1. Ja nie rozumiem dlaczego niektóre z nas chcą mieć sztucznie powiększone usta. Ja się nigdy na to nie zdecyduję, nie chcę być glonojadem 😀
    A takie naturalne zabiegi, które delikatnie usta powiększą na chwilę, to już prędzej..

Leave A Reply

Navigate