Najmodniejsza koloryzacja 2020

Zdjęcie Gigi Hadid w nagłówku jest nieprzypadkowe, bo to właśnie modelka sprawiła, że najmodniejsza koloryzacja 2020 cieszy się takim zainteresowaniem! Co istotne, fryzura maskuje wszelkie niedoskonałości, dodaje kobiecego wdzięku, świeżości, jest uniwersalna. O czym mowa?

Color no color, czyli najmodniejsza koloryzacja 2020

Jeśli interesujesz się modą, z pewnością wiesz, że obecnie naturalność jest w cenie. Stawiamy na delikatny makeup, minimalizm w szafie. Przyszła również pora na color no color. Ta koloryzacja robi obecnie prawdziwą furorę na świecie i powoli dociera do Polski. Wygląda bardzo naturalnie, dzięki niej fryzura jest odświeżona. Co więcej, koloryzacja ta jest bezpieczna i nie zmienia diametralnie naszego wyglądu. Uwielbiają ją Gigi Hadid, Gwyneth Paltrow czy Ania Markowska.

Modne kolory włosów 2020

Możesz spotkać się z określeniami color no color lub ton w ton. Kluczowe w tego rodzaju koloryzacji jest to, aby dopasować odcień farby podobny do naszego koloru włosów. Styliści sięgają po naturalne farby, a efektem są kosmyki pełne blasku, które wyglądają na bardzo zdrowe. Sama koloryzacja nie jest spektakularna, ale nie taki jest jej cel.

Fryzjer musi dobrać farbę, która będzie do złudzenia przypominać naturalny odcień klientki. Można dodać delikatne refleksy bądź pasemka. Tego typu koloryzacja zakrywa siwe włosy, opóźnia powstawanie odrostów i jest łatwa do wykonania. Można ją zrobić samodzielnie w domu.

Najmodniejsza koloryzacja 2020

Fryzura inspirowana światowymi sławami

Efekt color no color można uzyskać samodzielnie w domowym zaciszu. Choć przeważnie nie poleca się domowej koloryzacji, tutaj całość nie jest skomplikowana i nie zajmuje wiele czasu.

Color no color krok po kroku

  • wybieramy farbę, której kolor będzie zbliżony do naszego naturalnego – maksymalna różnica powinna wynosić 2 tony,
  • zanim rozpoczniemy farbowanie, dzień przed odżywiamy włosy, stosujemy maski w celu odpowiedniego nawilżenia,
  • nakładamy farbę według wskazówek producenta,
  • zmywamy farbę po określonym czasie,
  • nakładamy odżywkę.

Jak widać, najmodniejsza koloryzacja 2020 jest banalnie prosta! Może być doskonałą alternatywą dla wizyt u fryzjera, gdy nie mamy zbyt dużo czasu lub gdy chcemy zaoszczędzić. Odrosty czy siwe kosmyki nie będą widoczne!

Leave A Reply

Navigate