Wzory tatuaży, których nie chcesz mieć

Hej! ? W dzisiejszym wpisie chciałam przedstawić Wam najgorsze wzory tatuaży, których chyba nikt na świecie nie chciałby mieć, a jednak znaleźli się “odważni”, którzy chwalą się niekoniecznie udanymi ozdobami. Nie chcę dyskutować tutaj o gustach – każdy może sobie wydziarać to, co chce i najważniejsze, że tatuaż podoba się osobie, która go nosi. Wpis ma charakter czysto humorystyczny, więc potraktujcie go z przymrużeniem oka – jestem świadoma, że tak samo komuś mogą nie podobać się moje tatuaże i nie mam z tym problemu ?.

Najgorsze wzory tatuaży z błędami ortograficznymi

najgorsze wzory tatuaży najgorsze wzory tatuaży

Powyższych błędów chyba nie trzeba komentować. Tatuaż jest ozdobą na całe życie, dlatego warto poświęcić chwilę i sprawdzić, czy na pewno słowa, które zamierzamy wytatuować, są napisane poprawnie. Warto także poprosić kogoś o rzucenie okiem  ?.

Napisy w obcym języku z błędami

 Podobnie jest w przypadku napisów w obcym języku, które wytatuowane są niepoprawnie. Jeśli decydujemy się na tatuowanie chińskich znaczków upewnijmy się, że na pewno oznaczają to, co powinny, w przeciwnym wypadku, możemy skończyć np. z “sajgonkami na ostro” wytatuowanymi na ciele.

Wzory tatuaży wykonane w nieprofesjonalnym studiu

najgorsze wzory tatuaży wzory tatuażyNie możemy oszczędzać na tatuażu. Nie tylko dlatego, że możemy skończyć z takimi ozdobami, jak te powyżej, ale przede wszystkim ze względu na bezpieczeństwo. Pisałam już o tym, jak dbać o tatuaż – jest to bardzo istotna kwestia. Zanim zdecydujemy się na ozdobę na całe życie, sprawdźmy opinie o danym studiu, przejrzyjmy portfolio, unikajmy wszelkich Januszy tatuażu, którzy oferują nam okazje życia (gdzie walutą jest litr).

Jeżeli już popełniliśmy ten błąd i na naszym ciele znajduje się tatuaż, który po prostu nas oszpeca, możemy zdecydować się na jego usunięcie – co jest zabiegiem dość bolesnym – lub zrobić cover, tym razem u profesjonalisty.

Oklepane wzory tatuaży

Najgorsze, co może się nam przytrafić, to brak pomysłu na tatuaż i podążanie za tym, co akurat jest modne. Moda jest zmienna, tatuaże niekoniecznie. Z pewnością kojarzycie dmuchawce, z których wylatują jaskółki, łapacze snów na żebrach, wzniosłe cytaty “Never say never”, słowa typu: hope, believe, love, nutki za uchem, czy tym podobne. Niektóre studia na wstępnie zaznaczają, że danych wzorów po prostu nie wykonują. Na dziary decydujmy się dopiero wtedy, gdy jesteśmy pewni tego, że dany tatuaż nam się nie znudzi ?.

Na koniec jeszcze kilka “ozdób” ku przestrodze:najgorsze tatuaże najgorsze tatuaże najgorsze tatuaże

Jeżeli macie jakieś zdjęcia niekoniecznie udanych tatuaży, koniecznie podeślijcie 😉

 

Leave A Reply

Navigate