Jak szybko zarezerwować wizytę online? Aplikacja Moment.pl

W dzisiejszych czasach niemal każdy żyje w biegu. Zależy nam na tym, aby wszelkie sprawy załatwiać szybko, oszczędzając czas i pieniądze. Właśnie dlatego powstają aplikacje, dzięki którym możemy w kilka chwil umówić się na wizytę u fryzjera, kosmetyczki, barbera, masażysty, stylistki paznokci, rzęs i wielu innych. To wszystko w jednym miejscu, w kilka chwil, bez zbędnych formalności. Jedną z takich aplikacji jest Moment.pl. Jak działa i czy warto z niej korzystać?

Czym jest aplikacja Moment.pl?

Aplikacja Moment pozwala na znalezienie wybranego specjalisty, np. fryzjera, w kilku prostych krokach. Wystarczy się zarejestrować – rejestracja zajmuje mniej niż minutę – aby korzystać z ogromu możliwości. Portal skupia usługodawców z branży hair&beauty. Co istotne, zasięg portalu jest ogólnopolski, dlatego niezależnie od tego, w jakim miejscu obecnie się znajdujemy, możemy liczyć na znalezienie pożądanych usług.

Portal Moment.pl pozwoli znaleźć Ci:

 • fryzjera,
 • kosmetyczkę,
 • barbera,
 • stylistkę paznokci,
 • stylistkę rzęs,
 • makijażystkę,
 • osobę zajmującą się depilacją,
 • masażystę.

Co więcej, dzięki portalowi możesz odszukać piercera, trenera personalnego, dietetyka, dermatologa, podologa, groomera, specjalistę w zakresie medycyny estetycznej i wiele więcej! Moment to również miejsce z poradami w zakresie urody.

moment-pl-jak-szybko-zarezerwowac-wizyte-online
Moment.pl – usługi hair&beauty w jednym miejscu

Jak zarezerwować wizytę z Moment.pl?

Dzięki portalowi Moment oszczędzamy mnóstwo czasu. Przede wszystkim, nie ma konieczności dzwonienia do wielu salonów i pytania o wolne terminy. Nie trzeba także pamiętać o zarezerwowanej wizycie, gdyż na podany numer telefonu otrzymamy odpowiednie przypomnienie. Aby zarezerwować wizytę przez portal, wystarczą zaledwie 3 kliknięcia.

 • wybieramy odpowiedniego specjalistę, np. fryzjer,
 • wybieramy interesujące nas miasto, np. Warszawa,
 • klikamy “rezerwuj” przy wybranej usłudze, decydujemy się na specjalistę, dogodny termin i gotowe!

Aplikacja Moment przypomni nam o zbliżającej się wizycie, a jeśli wystąpi taka konieczność, będziemy mogli szybko zmienić termin. Wszystko dzięki autorskiemu systemowi, który powstał, aby maksymalnie ułatwić rezerwację klientom. System ten pozwala na prostą organizację terminarza właścicielom salonów. Można powiedzieć, że Moment zastępuje pracę recepcjonistki.

Aplikacja Moment
Aplikacja Moment skupia specjalistów z wybranego regionu

Aplikacja Moment – wady i zalety

Jak wiadomo, czas to pieniądz, dlatego ogromną zaletą aplikacji Moment jest przede wszystkim oszczędność. Wyszukiwarka jest prosta w obsłudze, cały interfejs jest intuicyjny, zatem bez trudu można poradzić sobie z obsługą. W jednym miejscu znajdziemy specjalistów w swojej dziedzinie i wygodnie posortujemy wyniki.

Salony można posortować według popularności, oceny, nazwy od A do Z lub nazwy od Z do A. Dzięki opiniom użytkowników ryzyko wybrania niewłaściwego salonu jest ograniczone do minimum. Każdemu zapewne zdarzyło się skorzystać z usług specjalisty, który po prostu nas rozczarował. Nic dziwnego, że poszukujemy rzetelnych opinii w Internecie. Z aplikacją Moment wybór jest zawsze jeden – słuszny. Po odbytej wizycie samodzielnie możemy wystawić recenzję i pomóc przyszłym klientom.

Moment.pl
Aplikacja pozwala na ocenę wizyty

W obecnych czasach liczy się także bezpieczeństwo. Gdy wybierzemy określony salon, możemy przeczytać, jakie udogodnienia oferuje i jak przebiega wizyta:

moment-pl-jak-zarezerwowac-wizyte-online
Bezpieczeństwo to podstawa – udogodnienia w salonie sprawdzimy w aplikacji

Warto również wspomnieć o programie lojalnościowym. Dzięki aplikacji Moment zbieramy punkty, które następnie możemy wymieniać na nagrody, np. darmowe strzyżenie.

W zasadzie trudno jest mi znaleźć jakiekolwiek minusy aplikacji. Jest ona darmowa, dlatego nie trzeba ponosić żadnych kosztów, aby zacząć wygodnie rezerwować wizyty online. Zachęcam Was do sprawdzenia i przetestowania systemu. Jestem pewna, że pozostanie z Wami na dłużej!

Moment.pl – aplikacja Google Play i App Store

Ogromnym udogodnieniem jest to, że aplikację Moment.pl można pobrać całkowicie za darmo w sklepie Google Play i App Store. Oczywiście wizytę u wybranego specjalisty można także zarezerwować z poziomu komputera.

Leave A Reply

Navigate