Modny salon – jakie trendy dominują w 2019?

Urządzając własne mieszkanie, sugerujemy się nie tylko własnymi preferencjami, ale również tym, co jest aktualnie modne. Nie ma w tym nic dziwnego. Trendy pokazują nam, która drogą warto pójść, a jednocześnie pozwalają uzyskać naprawdę efektowny wygląd pomieszczeń bez szczególnych starań. Wystarczy bowiem jedynie czerpać inspirację.
Sprawdźmy więc, co zmieniło się w nowym, 2019 roku i na co warto postawić, by urządzić modny salon.

Kolorowe sufity

Gładkie sufity pomalowane na biało to klasyka, którą możemy znaleźć praktycznie w każdym domu. Nie da się jednak ukryć, że jest to dość nudne rozwiązanie, które opatrzyło się nam wszystkim. Nic więc dziwnego, że rok 2019 niesie ze sobą zmiany. Sufity nie muszą być białe! Wraz z pasem ściany mogą mieć dowolny kolor. To jednak nie wszystko. Równie popularne jest obijanie sufitów drewnem lub oklejanie ich tapetą. Dzięki temu mamy sporo możliwości wyboru.

Meble wypoczynkowe w intensywnych kolorach

Kolor gości nie tylko na sufitach. Zmieniło się bowiem również podejście dotyczące mebli tapicerowanych. Czasy, w których musiały mieć materiały w klasycznych odcieniach szarości, czerni i beżu odeszły. Obecnie liczy się mocny akcent. Ciemna zieleń, róż, czerwień, fiolet czy niezwykle modny róż to tylko niektóre z kolorów, które możemy znaleźć na kanapach i fotelach.

Eksperymentujemy również z rodzajami materiałów obiciowych. Obecnie najmodniejszą propozycja jest welur. To tkanina, które nie tylko prezentuje się doskonale, ale również zachwyca swoją miękkością. Warto więc dać jej szansę.Wszystko wskazuje bowiem na to, że długo nie wyjdzie z mody.


Szezlong – absolutny must have, jeśli chodzi o modny salon

W 2019 roku zaskakują nie tylko niecodzienne kolory mebli wypoczynkowych, ale również ich kształty. Flagowym przykładem może być wielki powrót szezlongów. Te meble pozwalające nam na wypoczynek w pozycji półleżącej to prawdziwy hit, który doskonale sprawdzi się zarówno w klasycznie, jak i nowocześnie urządzonych miejscach. Oferta szezlongów jest naprawdę szeroka. Przekonać możemy się o tym odwiedzając stronę https://adrianafurniture.com/pl/22-szezlongi.

modny salon


Nie bój się kolorów na ścianach

Kolejnym trendem, który zasługuje na uwagę są intensywne barwy ścian. Powoli coraz częściej odchodzimy od klasycznej bieli oraz pastelowych odcieni na rzecz intensywniejszych, często nawet bardzo ciemnych kolorów. Nie ma w tym nic dziwnego. Intensywne kolory mogą dodać energii, uspokajać, pozytywnie wpływać na nasze samopoczucie. Jeśli boimy się, że efekt jaki osiągniemy będzie zbyt intensywny możemy zdecydować się na pomalowanie np. tylko jednej ściany.

Podsumowując, rok 2019 to czas intensywnych kolorów i niebanalnych rozwiązań. Ucieszy to z pewnością wszystkich miłośników wyrazistego stylu oraz osoby, które są już nieco zmęczone zachowawczością stylów, które modne były jeszcze w zeszłym roku. Co ważne, trendy 2019 to spora różnorodność, dzięki czemu każdy z nas może znaleźć to, co pasuje do jego stylu i indywidualnych upodobań.

modny salon

Mimo wszystko możemy bowiem cieszyć się wnętrzami, które są po prostu modne. Jeśli ciekawią Cię inne trendy, zajrzyj tutaj: https://adrianafurniture.com/pl/blog/86_Trendy-wnetrzarskie-2019-rok—co-bedzie-modn

Leave A Reply

Navigate