Modne blondy 2018

Najbardziej stylowa fryzura roku? Modne blondy 2018! W tym roku stawiamy na najjaśniejsze odcienie blondów, które są inspirowane kolorem włosów małych dzieci oraz Skandynawów. Jasny odcień blondu będzie idealnym rozwiązaniem w tym roku, ideał jest bliski bieli. Postaw na nowoczesne metody koloryzacji i ciesz się najmodniejszą fryzurą roku!

Modne blondy 2018

modne blondy 2018
Pinterest

Najmodniejszy blond 2018? To niezwykle jasny, praktycznie biały odcień blondu. Nazywany jest także “baby blond”. Ten kolor to najbardziej pożądany w tym roku. Pokochały go już gwiazdy na całym świecie. Na najmodniejszy blond najpierw zdecydowała się ikona mody Lady Gaga. W jej ślady poszła także Kim Kardashian. W Polsce na tę koloryzację zdecydowała się Joanna Horodyńska. Modelka zrezygnowała dla modnego blondu ze swoich charakterystycznych ciemnych włosów.

Bardzo jasny blond

Dlaczego gwiazdy i styliści fryzur pokochali prawie biały blond? Jest promienny, a właścicielka fryzury w tymże kolorze wyróżnia się z tłumu. Co ważne, nowoczesna koloryzacja sprawia, że nawet jeśli mocno rozjaśnimy włosy, nie muszą być one zniszczone, przesuszone i łamliwe. Do farb dodane jest sporo składników pielęgnacyjnych, co wyklucza szorstkie włosy i łamiące się końce. Warto pamiętać, że po dekoloryzacji każde włosy są żółte. Doświadczony fryzjer z powodzeniem zastosuje koloryzację tonującą, która nada pożądany odcień blondu. Taki kolor odejmuje lat, rozświetla twarz i pasuje dosłownie każdej kobiecie. Nawet jeśli przez długie lata miałaś ciemne włosy, porozmawiaj ze swoim fryzjerem o baby blond. Możesz być pozytywnie zaskoczona efektem, który uzyskacie.

Jak dbać o blond?

modne blondy 2018
Pinterest

By upragniony efekt utrzymał się jak najdłużej, ważna jest odpowiednia pielęgnacja. Najlepszym wyborem są fioletowe szampony, które niwelują żółty odcień, dodają świetlistości i zawierają antyoksydanty. Ceramidy zawarte w tych szamponach odbudowują strukturę włosów. Jeśli odpowiednio odżywisz włosy, nie będą się puszyły, a ich układanie będzie niezwykle proste. Pamiętaj przede wszystkim o nawilżaniu i zabezpieczaniu włosów produktami termicznymi, jeśli poddajesz je stylizacji – prostowaniu, suszeniu, kręceniu włosów. Wykorzystaj także modne do pielęgnacji olejki, np. rycynowy czy z czarnuszki. Pomogą zachować końce w dobrej kondycji.

 

Leave A Reply

Navigate