Minimalistyczne geometryczne kolczyki SIVA

Marka SIVA to zupełna nowość na polskim rynku. Dedykowana jest wszystkim wielbicielkom wyrafinowanego minimalizmu w eleganckim wydaniu. Jak podkreślają założycielki – minimalizm to upraszczanie codzienności i zdejmowanie z siebie niepotrzebnych dylematów. Jestem przekonana, że z pewnością zrobi się o marce głośno, dlatego już teraz warto przyjrzeć się jej bliżej. W dzisiejszym wpisie pokażę Wam wyjątkowe kolczyki SIVA, które miałam okazję przetestować.

Minimalistyczne kolczyki SIVA

kolczyki SIVA

Zestaw składa się z geometrycznych kolczyków o różnorodnych kształtach – koła, prostokąty, kwadraty. Wszystkie minimalistyczne, a zarazem unikatowe. Możliwe jest ich dowolne łączenie ze sobą i tworzenie niebanalnych zestawień. Każda kobieta, która ceni sobie awangardowe dodatki, a jednocześnie nie chce wprowadzać eklektycznego chaosu do codziennych stylizacji, będzie zadowolona.

Kolczyki SIVA to prosty sposób na nadanie sznytu nawet najprostszym zestawom. Marka udowadnia, że nie potrzeba wyrazistych kolorów, zaskakujących form, dziwnych kształtów, by tworzyć piękne zestawienia. Doskonale nadają się jako uzupełnienie stylizacji do pracy, na wieczorne wyjścia czy na co dzień. Dodadzą nam kobiecości i klasy kiedykolwiek zechcemy.

Z czego są zrobione kolczyki SIVA?

Kolczyki SIVA wykonane są ze stali szlachetnej o surowej fakturze. Do wyboru mamy różnorodne klasyczne formy figur geometrycznych, dlatego ta wyjątkowa biżuteria spodoba się przede wszystkim wielbicielkom prostoty czy uniwersalności.

W kolekcji GEO, z której pochodzą zaprezentowane kolczyki, znajduje się 14 kształtów. Co jest ciekawe, można je nosić pojedynczo lub zestawiać ze sobą w dowolny sposób, tworząc asymetryczne pary. Dzięki zachowaniu minimalistycznych form, wszystkie kształty pasują do siebie doskonale – niezależnie od tego, jaką kombinację stworzymy.

Biżuteria dla kobiet z klasą

Surowy, skromny charakter biżuterii SIVA sprawia, że wpisuje się ona w dosłownie każdą stylizację. Nienachalna forma w połączeniu z elegancją oraz trwałością stali szlachetnej, składa się na biżuterię idealną. Kolczyki SIVA wyróżniają się ponadprzeciętną estetyką, a surowe linie są dodatkowym walorem.

Istotną informacją jest to, że kolczyki są hipoalergiczne, dlatego są stuprocentowo bezpieczne dla skóry. Z biegiem czasu nie tracą swojego blasku. Są także łatwe w pielęgnacji. Kolczyki marki SIVA można nabyć już od 79 zł. To doskonały pomysł na prezent zarówno dla bliskiej osoby, jak i dla samej siebie. Jestem przekonana, że ich prostota i funkcjonalność zachwycą Was tak samo, jak mnie.

kolczyki SIVA

Leave A Reply

Navigate