Masz ciemne włosy? Te kolory ubrań są dla Ciebie!

Masz ciemne włosy? Chcesz wiedzieć jakie są idealne kolory dla brunetek? Sprawdź nasze zestawienie i dowiedz się, jakie barwy podkreślą Twoją urodę i karnację. Choć oczywiście na co dzień kierujemy się swoim własnym gustem, dobrze wiedzieć, które kolory nam zaszkodzą, a które wręcz przeciwnie – sprawią, że będziemy wyglądać świeżo, promiennie i z klasą.

KOLORY DLA CIEPŁEJ BRUNETKI

Jeśli jesteś posiadaczką brązowych włosów z miedzianym czy złotawym połyskiem, do tego masz piwne bądź zielone oczy, jesteś ciepłą brunetką. Przeważnie ciepłe brunetki posiadają jasną cerę oraz/lub piegi. Idealnymi kolorami ubrań dla brunetek ciepłych są zgniła zieleń, oliwkowy, czekoladowy brąz, miedziane, rdzawe, słoneczne. Jeśli nie lubisz zbyt intensywnych barw, postaw na beż. Z tym typem urody dobrze prezentują się ciepłe barwy, które są lekko przytłumione.
ciemne włosy

KOLORY DLA CHŁODNEJ BRUNETKI

Chłodna brunetka ma ciemne włosy w kolorze ciemnego brązu, brązowo-czarne. Najczęściej jest posiadaczką szarych, szaro-zielonych bądź piwnych oczu. Cera jest oliwkowa bądź przeciwnie – porcelanowa, jak u Śnieżki. Idealnymi kolorami dla chłodnej brunetki są czerń, biel (śnieżna), które podkreślą kontrastowo jej urodę. Jeśli nie lubisz nudy, postaw na zdecydowane kolory – fuksja, kobalt (np. kobaltowy garnitur damski), purpura, butelkowa zieleń. Wybieraj chłodne barwy, np. błękit.
ciemne włosy

JAK WYBIERAĆ KOLORY UBRAŃ DLA BRUNETEK?

Wbrew pozorom, wybór kolorów dla brunetek jest prosty. Żaden z kolorów nie “robi nam źle”, dlatego możemy korzystać z całej palety barw. Wspomniane wcześniej kolory są dla nas bardzo korzystne, jednak jakikolwiek kolor wybierzemy, nie sprawi on, że będziemy wyglądać niedobrze. Mówi się, że kobiety z ciemnymi włosami powinny nosić jasne barwy i jest w tym sporo racji – beże, wanilie, kremy idealnie podkreślą ciemne włosy. Ciemne barwy sprawią, że będziemy wyglądać drapieżnie. W zależności od oczekiwanego efektu, dobierajmy ubrania.

CIEMNE WŁOSY A CZARNY TOTAL LOOK

Czy brunetki powinny ubierać się całe na czarno? Owszem! Czarny zestaw ubrań pasuje zarówno ciepłym, jak i chłodnym brunetkom. Jeśli masz porcelanową karnację, wprowadź do stylizacji nieco bieli. Panie o oliwkowej cerze, z powodzeniem mogą dołożyć trochę koloru.

Leave A Reply

Navigate