Maska Davines z serii SU – dla ochrony przeciwsłonecznej

Choć wakacje powoli dobiegają końca, wiele osób nadal cieszy się urokami przepięknej aury za oknem. Kąpiele słoneczne i beztroskie wylegiwanie się na plaży lub w przydomowym ogródku pozwalają naładować akumulatory przed zbliżającą się jesienią i zimą. Niechaj jednak nie zgubi nas kończące lato, ponieważ promieniowanie UV, choć tak przyjemnie otulające nasze ciało, wywiera szkodliwy wpływ na kondycję naszych włosów. Na szczęście w sprzedaży cały czas można znaleźć produkty ochronne, jak maski Davines z serii SU.

Mylne jest przekonanie wielu osób, że optymalną i jedyną słuszną ochronę włosów przed promieniami zapewni chustka lub sam kapelusz. Jest to tylko jeden z elementów, część składowa obejmująca kompleksową ochronę, albowiem słońce, sól morska, chlor czy suchy wiatr może na długi czas odbić niechlubne piętno na ich kondycji.

Maska Davines jako słoneczny kapelusz bezpieczeństwa

Jak zostało to już wcześniej wspomniane, wielu znanych i renomowanych producentów oferuje w swoim katalogu produktów kosmetyki przeznaczone do ochrony przeciwsłonecznej. Jednym z nich są przeciwstarzeniowe maski Davines z linii SU, dedykowane włosom wystawionym na działanie słońca, chloru i soli. Starannie skomponowana receptura składników aktywnych zapewnia nie tylko idealny poziom nawilżenia, ale również odżywienia oraz nieskazitelny blask. Za sprawą unikalnej formuły, pasma otulone zostają kompleksową ochroną, której znakiem szczególnym jest miękkość i elastyczność. Zawarte masło shea dla głębokiego nawilżenia włosów oraz chinotto z Savony wykazujące się działaniem przeciwzapalnym i antyoksydacyjnym odpowiada za wysoką jakość kosmetyku.
Jeśli do tego wszystkiego dodamy przyjemny, kwiatowy zapach mimozy, rumianku, jabłka i nut drzewnych, wtenczas uzyskamy kosmetyk, z którym nie zechcemy się rozstawać – nawet po zachodzie słońca.

Maska Davines jako jeden z elementów kompleksowej pielęgnacji

W przypadku kosmetyków zabezpieczających przed zgubnym działaniem promieni słonecznych, jak również w wielu innych sytuacjach i włosowych przypadłościach, możemy liczyć na kompleksową linię preparatów. Maska Davines dostępna w sklepie https://alluress.com/pol_m_Kosmetyki-do-wlosow_Pielegnacja-wlosow_Maski-Davines-741.html może bowiem być uzupełniona o szampon z tej samej serii. Ochronny, delikatny, przeznaczony do włosów wystawionych na działanie chloru, soli morskiej i słońca, zapewnia optymalny poziom nawilżenia i odżywienia. Co więcej, stosowany jako żel na skórę, nie tylko myje ciało, ale również przedłuża opaleniznę.

Leave A Reply

Navigate