Manicure japoński – sposób na zdrowe oraz naturalne paznokcie

Posiadasz zniszczoną płytkę paznokcia, którą chciałabyś wzmocnić, jednocześnie nie rezygnując z wizyty w salonie kosmetycznym? Manicure japoński to oferta stylizacji paznokci, która jest skierowana szczególnie dla Ciebie. Ten jeden z niezbyt popularnych zabiegów na paznokcie to idealny sposób na poprawę kondycji, a za tym idąc poprawę prezentacji damskich paznokci. Jest w szczególności polecany dla osłabionych paznokci, które wymagają specjalnej pielęgnacji. Końcowy efekt wygląda bardzo naturalnie, a poddane zabiegowi paznokcie są wyraźnie wzmocnione, o silnie błyszczącej się płytce. Co jeszcze powinnaś wiedzieć o tej stylizacji paznokci, zanim zdecydujesz się na jego wykonanie? Na pewno przyda Ci się wiedza na temat sposobu wykonania zabiegu oraz to, jak wygląda cały przebieg stylizacji. Specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy artykuł, w którym znajdziesz zbiór wszystkich najistotniejszych faktów na temat manicure prosto z Japonii. Zapraszamy!

Przed zabiegiem

Aby wykonać główny etap wzmocnienia paznokci, przed zabiegiem wykonywana jest specjalna kąpiel dłoni. Ma ona na celu zmiękczyć skórki, które po nawilżeniu będą mogły być łatwiej usunięte. Skórki okołopaznokciowe usuwa się przy pomocy specjalnych akcesoriów do paznokci. Kosmetyczka korzysta między innymi z cążek oraz specjalnych drewnianych pałeczek, które mają za zadanie usunąć niechciane skórki wokół płytki. Po wykonaniu tej czynności stylistka przeprowadza wywiad w celu ustalenia kształtu oraz długości paznokci. Końcowy efekt lśniących oraz odżywionych paznokci jest spowodowany nałożeniem specjalnej japońskiej pasty.

Efekt zabiegu

Głównym celem tego zabiegu jest uzyskanie zdrowego wyglądu kobiecych paznokci. Efekt końcowy jest wręcz zniewalający w porównaniu z początkowym wyglądem płytki paznokci. Paznokcie po wykonaniu manicure są wyraźnie odżywione, rozjaśnione, które rzucają się w oczy charakterystycznym blaskiem. Manicure japoński jest w szczególności polecany dla odbudowy paznokci po źle wykonanej stylizacji w innym gabinecie kosmetycznym.

Zalety manicure

Aby wykonać ten zabieg manicure, należy wyposażyć się w jedynie podstawowe akcesoria do paznokci. To oznacza, że jest on tańszy w porównaniu z innymi zabiegami, w których korzysta się z wielu przyborów oraz narzędzi do stylizacji płytki paznokci. Ponadto ma on ogromną zaletę- jest to najtrwalszy manicure dostępny na rynku. Jest to spowodowane nie widocznym odrostem, dzięki temu, że paznokcie nie są ozdabiane jakimkolwiek kolorem lakieru.

Leave A Reply

Navigate